Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Aydınlatma sistemleri

  perakende & konaklama

  Şık tasarım ve mükemmel aydınlatma, sattığınız ürünler, sunduğunuz yiyecekler ve ürünlerinizin görünümü açından akılda kalıcı deneyimler yaratmak için sandığınızdan çok daha fazlasını yapabilir.

   

  Philips tarafından geliştirilmiş bağlantılı aydınlatma sistemleri iç mekan perakende satış alanlarınıza ve konaklama alanlarına ilişkin aldığınız yanıtlara tamamen yeni bir boyut kazandırır. Bağlantılı aydınlatma, sofistike sezgisel aydınlatma yönetimi yazılımını, dijital kontrolleri ve sınıfında en iyisi Philips armatürleri ortamınızdaki her bir ışık noktasına merkezi bir kontrol sağlamak için birleştirir. Müşterilerinizin etkinliklerine ve tercihlerine ilişkin daha derin görüş kazandıkça, daha hoş karşılayan ve akılda kalıcı deneyimler yaratacak bir aydınlatma oluşturabilir ve aynı zamanda markanızın köşe taşı olarak enerji tasarrufu ve sürdürülebilir hedefler kazanabilirsiniz.

  İnsanlar her alışveriş yaptığında, yemek yediğinde ve dinlendiğinde
  doğru aydınlatma

  En iyi ışığınızı ön plana çıkarın

   

  Dinamik LED aydınlatma ve kontroller ile, dikkat çekmek, çekicilik yaratmak ve satışı arttırmak için mükemmel ışık gölgesi bulabilirsiniz. Yılın hangi mevsiminde ya da günün hangi saatinde olduğuna bağlı olarak atmosferi ayarlamak veya belirli öğelerin rengini ön plana çıkarmak için yüksek CRI'lı, spektral olarak ayarlanabilir ışık kullanın.

  olması gerektiği bir yer

  Mekanınızı olması gerektiği bir yere dönüştürün

   

   

  Eşsiz bir mağaza ambiyansı yaratmak, müşterilere orada kalmak ve tekrar gelmek üzere bir neden sağlamak için dinamik aydınlatma ve sofistike kontroller kullanın. Perakende veya konaklama alanınızı dönüştürücü, tam renkli LED ışık şovlarıyla bir hedef haline getirin - markanıza dikkat çekmek ve mükemmel bir parlaklık kazandırmak için şahane bir yol.

  House of Fraser moda mağazası

  Benzersiz kontrol, tutarlı müşteri deneyimi

   

  Sofistike kontrollerimiz ve esnek enerji tasarruflu profesyonel armatürlerimiz üstün ve güvenilir bir müşteri deneyimi sağlar. Dijital ve çok tesisli kontrol çözümleri akıllı LED aydınlatma armatürleriyle birleştiğinde, bir tasarım konseptini mağazalar, restoranlar veya oteller zinciri boyunca dikkatli ve tutarlı bir şekilde uygulayabilirsiniz. Farklı reyonlar veya alanlar için ideal aydınlatmayı belirleyin, ardından her bir mağaza ya da konaklama ortamına aydınlatma biçimini uyarlayıp ayarlayın. Otel odasının veya restoranın ambiyansını güzelleştirin, olabildiğince görsel bir şekilde perakende reyonlarını vurgulayın ve mekanınızın olabildiğince en iyisi olmasını sağlarken sensör kontrolleri ve karartma programları ile enerji tasarrufunu maksimum düzeye çıkarın.

  Müşterilerinize nerede olursa olsun her zaman ihtiyaçlarını sağlayın

  Çevrimiçi kılavuz mağaza içi satış  

   

  Müşteriler mağazada satın alma kararını aniden verirler. Bu günlerde, alışveriş yapan kişiler reyonlarda dolaştıkça her türden bilgiye anında erişimi akıllı telefonlarıyla erişiyor. Daha iyi bir fiyat bulurlarsa, paralarını başka bir mağazada çevrimiçi olarak ya da giderek harcayabilirler.

   

  Philips tarafından geliştirilen bağlantılı aydınlatma sistemleri, müşterilere hemen reyon aralarında gelişmiş alışveriş deneyimi sunmanın bir yoludur, çevrimiçi araştırmalarını hemen mağazada satışa dönüştürür.

   

  Entegre sensörler ve kablosuz iletişim ile, Philips bağlantılı aydınlatma sistemleri alışveriş yapanları mağazada iğneleyebilen bir iç mekan konumlandırma sistemine sahiptir, bu özel olarak tasarlanmış mobil alışveriş uygulamalarıyla doğrudan hedeflenen bilgileri göndermenizi sağlar. Müşterilere daha iyi ürün bilgisi gönderebilir ve onlara özel indirimler sunabilirsiniz - satışı tamamlamak için

  ne gerekiyorsa yapın.

  Bağlantılı aydınlatma videosu

  Avokadolara doğru giderken çok güzel bir şey oldu. . .

   

  Avakadolar nerede? üzülmeyin, Philips bağlantılı aydınlatma size söyleyecek!

   

  Bağlantılı aydınlatma sisteminde, mağaza aydınlatması dünya sınıfında profesyonel aydınlatma sağlar ve hassas iç mekan konumlandırma platformunu güçlendirir. Özel olarak tasarlanmış mobil uygulamalarla, alışveriş yapanlar alışveriş listelerindeki öğeleri arayabilir, yeni ürünler keşfedebilir ve hatta mağazadaki konumlarına göre kupon alabilirler.

   

  Artık ilgili bilgiler gönderebilir ve alışveriş yapan kişilere en çok gereksinim duydukları ve satın almaya en yakın oldukları anda hassas bir satış noktası sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizle samimi ve dinamik bağlantılar kurarak alışveriş deneyimini geliştirmek, her iki tarafından da kazandığı bir durumdur, onlar için rahatlık, sizin için satış.

  Süpermarketteki bir kadına yakın

  Müşterileriniz: yakın ve kişisel

   

  Aydınlatma insanların gezip alışveriş yaptığı her yerde kurulu olduğundan, iç mekan konumlandırma için mükemmel bir platformdur. İç mekan konumlandırma iç mekan GPS'i gibi çalışır. Özel olarak tasarlanmış aboneli mobil uygulamalarla, müşterilerinize yalnızca hangi reyon arasında olduklarına veya hangi reyonun önünde beklediklerine bağlı olarak bilgi veya indirim sağlamakla kalmaz, aynı zamanda mağazadaki alışkanlıklarını ve tercihlerinizi izlemenizi sağlar, tıpkı gezme ve satın alma davranışını çevrimiçi izlemek gibi.

   

  Müşteri davranışlarını daha fazla izledikçe, müşterilere ilişkin daha derin görüş kazanırsınız, bu marketinizde müşteri deneyimini daha iyi hale getirmenize, müşteri samimiyetini ve bağlılığını arttırmanıza yardımcı olur. Hem güzel aydınlatılmış hem de her bir müşterinin isteklerine ve tercihlerine göre uyarlanabilir bir perakende ortamında, müşterinin marketinize geri geleceğini neredeyse garanti altına alabilirsiniz . . Ve hatta yaşadıkları alışveriş deneyimini arkadaşlarına da anlatacaklardır.

  Sizin için doğru olan sistemi sistemi seçme


  Hiçbir tek model tüm talepleri karşılamaz

  Philips aydınlatma sistemlerini anlamak sizinle —şirketinizle, kurumunuzla, hedeflerinizle başlar.

   

  Philips sistemleri uzmanları, ihtiyacınız olan belirli sistem özelliklerini belirlemek için sizinle çalışır, ardından gereksinimlerinize en uygun sistemi tasarlamanız için size yardımcı olur-şu anda ve gelecekte şirketiniz geliştikçe ve değiştikçe hep sizinle çalışır.

   

  Yerel Philips sistemleri uzmanınızı bulun

  Aydınlatma sisteminizi tasarlama

  armatürler + kontroller + servisler + destek

  Paket teklifler

  Örnek olaylar