Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Daha akıllı

  depo

  aydınlatma

  Esnek ve akıllı bir enerji tasarruf sistemi

  Sistem faydaları

   Daha az bakım

  GreenWarehouse sistemimizde kullandığımız LED armatürler güvenilirlik konusunda oldukça tanınmaktadır – bölgelendirmeye ek olarak, kullanım ömrünü ayrıca uzatan hareket sensörü ve kontroller de daha fazla enerji tasarrufu sağlar ve maliyetin azaltılmasına yardımcı olur – böylece, geleneksel bir aydınlatma sistemiyle karşılaştırıldığında önemli ölçüde daha düşük sahiplik maliyetinin tadını çıkarabilirsiniz.

   Sağlık ve esenlik

  Daha yüksek ışık kalitesi daha fazla rahatlık anlamına gelir. İnsanlar daha iyi hissettiğinde daha iyi çalışır, bu da hem üretkenliğin artması hem de herkesin mutlu olması anlamına gelir. Yeni jenerasyon LED yüksek tavan aydınlatmamız daha tutarlı ışık kapsamı sunar, böylece karanlık alan oluşmaz ve renkler daha iyi yayılır, böylece çalışanlar işlerini daha iyi yapabilir ve müşteriler daha iyi hisseder.

   Karbon ayak izini azaltma

  Giderek daha fazla, kurumlar karbon ayak izlerini azaltmak konusunda zorlanıyor. Karbon emisyonlarınızı etkili GreenWarehouse aydınlatma sistemiyle azaltmak %50'ye kadar enerji tasarrufu sağlar, aydınlatma maliyetin ve karbonun azaltılmasına akatkıda bulunabilir.

  Karmaşık olmayan kontroller

   

  Karartılabilir LEDs yapısı kablosuz kontrollerin doğal bir ortak olduğu anlamına gelir. Kablolu kontrollerin kurulmasıyla ilgili maliyet ve karmaşıklık tamamen ortadan kaldırılabilir, kablosuz sistemimiz bunu oldukça kolay hale getirmiştir, çünkü bir pakette her şeyi bir araya getirdik ve kurulumdaki, hizmete almadaki ve günlük işlemlerdeki karışık her şeyi ortadan kaldırdık.

  Şirket hedeflerini karşılama

   

  Ticari ve aydınlatma perspektifinden karşılaştığınız güçlükleri anlıyoruz. Aydınlatma konusundaki uzun geçmişimiz yenilikçiliği korumak için özel olarak çalıştığımızı göstermektedir. Philips yeni ürün geliştirmeye diğer aydınlatma şirketlerinden çok daha fazlasını harcamaktadır (kazancın yaklaşık %7'si) – ve odağımız işletmenizi etkili bir şekilde geliştirmektir.

  Bir bakışta enerji ve maliyet tasarrufları

  Yatırımda tipik geri dönüş
  Olası enerji ve maliyet tasarrufları
  Sabit Işık Çıkışıyla ilave enerji tasarrufu

  Hızlı yatırım geri dönüşü

   

  Philips GreenWarehouse sistemi için tipik yatırım geri ödeme süresi üç yıldır, çünkü LED verimliliği kontrollerle ve bölgelendirmeyle birleşerek %50 enerji ve maliyet tasarrufu sağlar. Sabit Işık Çıkışı – kurulumdan doğru lümen seviyesine karartarak aydınlatmayı ayarlamak %10 ilave enerji tasarrufu sağlayabilir.

  220k €'ye kadar

  10 yıl boyunca tasarruflar

  10 yıllık bir süre boyunca toplam sahip olma maliyeti

  10 yıllık bir süre boyunca yatırımdan geri dönüş örneği