Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  HID

   

  Yüksek yoğunlukta deşarj (HID) ampulleri yüksek tavan ortamları için geleneksel çözümdür. Kullanılan teknoloji floresan ve enkandesan aydınlatmaya kıyasla daha fazla enerji tasarrufludur, ancak HID LED'in yapısı gereği “anında açılma” özelliğine sahip değildir. Isındıktan sonra daha az enerji kullansa da, LED'e kıyasla çok daha az verimlidir.

  LED

   

  Işıl yayan diyot (LED) teknolojisinin piyasaya girmesi aydınlatmayı devrime uğrattı ve o günden bugüne endüstri standardı olmaya devam ediyor.. Elektrik akımı geçtikçe ışık yayan dayanıklı malzeme ile, LED aydınlatma uzun kullanım ömrünü ve düşük enerji kullanımını minimum bakımla bir araya getiriyor - bu özellikle de yüksek tavan ortamı için çok önemlidir. 

  LED + kontroller

   

  LED'in karartılabilir özelliği aydınlatma kontrolleriyle kullanım için idealdir. Hareket sensörleri daha az etkinliğin olduğu alanlarda iyi bir efekt için kullanılabilir. Işığı güvenli bir arkaplan seviyesine karartma, daha fazla enerji tasarrufu sağlıyor, ayrıca “anında açılan” LED bir hareket algıladığında %100 kuvvetle açılıyor.

  LED + kontroller + veri yönetimi

   

  Philips GreenWarehouse sistemi, yüksek tavan aydınlatmasını başka bir boyuta taşıyor. Dijital LED aydınlatma sistemi ile yönetim verileri toplama işlemini mümkün hale getiriyor. Bu bilgilerin analiz edilmesi, örneğin daha bölgeyi değiştirme gibi daha yüksek iş verimliliği sağlamak için depo yapılandırmanızı optimize etmenize yardımcı oluyor.