Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Aydınlatma sistemleri

  ofis & endüstri için

  Ofislerdeki ve endüstriyel alanlardaki aydınlatmanın iyi hissetme, üretkenlik ve çalışan verimliliği üzerinde oldukça etkisi vardır. Etkili bir şekilde aydınlatılan ve çekici ortamlar düşünmenizi hızlandırır, yüksek değerde çalışan işe almanıza ve işte tutmanıza yardımcı olur ve şirketinizin toplam değerini arttırır.

   

  Philips bağlantılı aydınlatma sistemleri, bir dizi kontrol stratejisinin bir araya getirilmesiyle bir tesisteki aydınlatmayı kesin olarak yönetebilir, görevleri güvenli ve etkili bir şekilde gerçekleştirmeniz için ideal ışık seviyeleri sağlar. Armatürleri sofistike ve kontrollerle ve kapsamlı yönetim sistemleriyle bir araya getirerek, şirket etkinliklerini sorunsuz hale getirirken enerji tasarrufu sağlar ve çalışan memnuniyeti elde edersiniz.

  Şirketinizin toplam değerini arttırın

  Daha etkili yönetim için daha derin görüş  

   

  Bağlantılı bir aydınlatma sisteminde, akıllı armatürler bir tesisin IT ve güç altyapılarıyla birleşir. Aydınlatma insanların gittiği her yere sanal olarak kurulduğundan, aydınlatma sistemi ikna edici bir veri iletişim platformu olarak iş görebilir.

   

  Aydınlatma sistemini entegre sensörlere yerleştirdiğinizde, şirketler bilgili karar vermek için alan kullanımlarına ilişkin daha derin görüş elde edebilir. Şirket müdürleri bu görüşü aydınlatmanın ve HVAC ve temizlik gibi diğer kaynakların daha verimli kullanılması için kullanabilirler, böylece sürdürülebilirlik büyük ölçüde artar ve maliyet tasarrufu hedefleri elde edilebilir.

  Sizin binanız, onların yolu

   

  Bağlantılı aydınlatma sistemleri çalışanların ofislerde ve endüstriyel tesislerde kendi alanlarının sahibi ve operatörleri gibi çalışmasını sağlar.

   

  Özel olarak tasarlanmış akıllı telefon uygulaması ve konumlandırma bilgisi aydınlatma sistemi ile yönetilir, böylece açık planlı ofislerde bile çalışanlara kendi çalışma alanlarına özel ayarlama yapabilmeleri için aydınlatma kontrolünü onlara verebilirsiniz. Işık kalitesini ve rahatlığı arttırarak ve çalışanlara ortamlarına yönelik daha fazla kontrol sağlayarak, bağlantılı aydınlatma sistemleri iş yerinizi daha hoş ve üretken bir yer haline dönüştürebilir.

  avantaj - ofis aydınlatması

  Diğer bileşenlerle uyumlu olduğunda aydınlatma daha iyi iş görür

   

  Bağlantılı aydınlatma, binanın tüm aydınlatma sistemlerini yönetmek için iş akışlarını basitleştirir ve sorunsuz hale getirir. Fakat, Philips bağlantılı aydınlatmanın faydaları burada bitmiyor.

   

  Açık yaklaşımımız sayesinde, Philips bağlantılı aydınlatma sistemleri bina otomasyon sistemlerini ve diğer sistemleri tek bir tesiste bir araya getirir. Aydınlatma yönettiği, HVAC, bakım, gündüz aydınlatması, çevresel ve kimyasal izleme ve uyumluluk gibi diğer önemli hizmetleri içeren bir sistemler paketi haline gelir.

   

  Bağlantılı aydınlatma sistemlerimiz diğer sistemlerle uyumlu olduğundan, belirli şirket ve işlem gereksinimlerini karşılayacak şekilde esnek çözümler yaratarak tesisinizin toplam değerini arttırabilir ve yüksek değerde çalışanların dikkatini çekebilir ve onları işte tutabilirsiniz.

  Diğer bileşenlerle uyumlu olduğunda aydınlatma daha iyi iş görür

  Ofis çalışma alanızı kendiniz için özelleştirin  

  Çalışma alanınızın parlamasını sağlayın  

   

  Ofis aydınlatması, tamamen işlevsel olmaktan daha fazlası olabilir. Armatür tekstiller, etkileşimli halılar, ayarlanabilir beyaz ve dinamik renk değişimli LED aydınlatma ile, heyecan verici ambiyans deneyimi ve yaratıcı çalışma alanları oluşturabilir, çalışan memnuniyetini ve üretkenliği arttırabilirsiniz.

  Daha iyi kontrol edilen aydınlatma alanı için Healwell teknolojisi

  Daha iyi bir güne giden yolu aydınlatmak

   

  Güncel çalışmaları ışık ve uyku ve uyanıklık döngünüzü, dikkat ve rahatlamanızı yöneten “yerleşik saat” kalp ritmi arasında önemli bir bağlantı olduğunu göstermiştir. İyi tasarlanmış aydınlatma deneyimi, yani doğru saatlerde ve doğru sürelerde doğru tipte ve miktarda ışık veren aydınlatma sistemleri, konsantrasyon, dinlenme, uyku kalitesi ve sağlık ve iyi olma konusunda genel hissiyatınız üzerinde pozitif bir etkiye sahip olabilir.

  Philips tarafından geliştirilmiş özel olarak ayarlanabilir LED aydınlatma ve zaman çizelgesine dayanan kontrol sistemleri ile, bir iş günü boyunca optimum düzeylerde ve dalga boylarında ışık yaratabilir ve ofisinizi düşünmek, yaratmak ve işbirliği yapmak için ideal bir mekana dönüştürebilir.

  Alt metni: Philips aydınlatma kontrol sistemleriyle aydınlatmanızı kontrol edin

  İhtiyacınız olduğu anda ve yerde doğru seviyede aydınlatma

   

  Basit ancak sofistike kontrollerle, Philips aydınlatma sistemleri farklı bölgeler veya iş alanlarında farklı uygulamalar için uygun aydınlatmayı hedefleyebilir. Görev aydınlatma, genel aydınlatma, konferans odalarındaki, toplantı odalarındaki, koridorlardaki ve park alanlarındaki aydınlatma, bunların hepsi farklı minimum ve ideal aydınlatma gerektirir. Sahne ayarı ve zaman çizelgesine dayanan karartma programı, her duruma özel ideal aydınlatma deneyimi sağlamak için düzgün ve esnek bir yol sunar.

  Varlık algılama sistemleri, hareket sensörleri ve gündüz aydınlatması ve gölgelendirme kontrolleri ve diğer akıllı sistemler şirketinizin rahatlıktan ve aydınlatma verimliliğinden ödün vermeden enerji tasarrufunu maksimum noktaya taşımasını sağlar.

  Sizin için doğru olan sistemi sistemi seçme


  Hiçbir tek model tüm talepleri karşılamaz

  Philips aydınlatma sistemlerini anlamak sizinle —şirketinizle, kurumunuzla, hedeflerinizle başlar.

   

  Philips sistemleri uzmanları, ihtiyacınız olan belirli sistem özelliklerini belirlemek için sizinle çalışır, ardından gereksinimlerinize en uygun sistemi tasarlamanız için size yardımcı olur-şu anda ve gelecekte şirketiniz geliştikçe ve değiştikçe hep sizinle çalışır.

   

  Yerel Philips sistemleri uzmanınızı bulun

  Aydınlatma sisteminizi tasarlama

  armatürler + kontroller + servisler + destek

  Paket teklifler

  Örnek olaylar