Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Sizi hareket halinde

  tutar

  Tünel aydınlatma armatürleri

  Tünel dahilindeki her bir bölge aydınlatma tasarımı ve performansı açısından kendi gerekliliklerine sahiptir. Örneğin, tünel çıkışları çok az armatür mesafesiyle yüksek ışık seviyeleri gerektirir.

   

  Bunun aksine, tünelin iç kısmındaki aydınlatma armatür mesafesi varken veya yokken düşük seviyede olmalıdır. Pahalı LED armatür portföyümüzle, görüş, güvenlik ve ekonomi arasında kesin olarak doğru bir denge sağlayacak bir aydınlatma konsepti yaratabiliriz.

  Tünel armatürlerinde ikon

  Özel LED tasarımı  

   

  LED armatür tasarımındaki engelsiz odak ile, ürünlerimiz her tünel uygulamasında en iyi performansı sağlar. Her bir aydınlatma konsepti ve yapılandırması için özel bir ürüne ve projenizin optimum etkililikte aydınlanmasını sağlamak için çok çeşitli yüksek kalitede optiklere sahibiz.

   

  Avantajları

  • Yüksek performans
  • Benzersiz etkililik
  Bir arabada tünelin ışık yansıması

  Bakım konseptleri

   

  Yapıları itibariyle, tüneller önemli bir arızaya neden olmadan kapatmaya çok az olanak sağlamaktadır. Kolay kurulum ve bakım konseptimiz, aydınlatma şemanızın hizmet süresini maksimize eder ve bakım süresini minimuma indirir. Sınıfında en iyi kullanım süresi sağlamak üzere tasarlanmışlardır.

   

  Avantajları

  • Kolay kullanım
  • Düşük bakım
  • Maksimum servis süresi
  • Uzun kullanım ömrü
  Tünelde aydınlatma bakımı yapan çalışanlar

  Yolunuzu aydınlatın

   

  Armatürlerimiz tünelinizi en yüksek rahatlık ve güvenlik standartlarında aydınlatır. Ürün çeşitliliğimiz, merkezden çevreye farklı montaj düzenlemelerini desteklemek için çok çeşitli optikler içermektedir. Dijital kontrol ve izleme, LED armatürlerin benzersiz karartma özelliklerini desteklemektedir.

   

  Avantajları

  • Kıyaslanamaz rahatlık
  • Muazzam güvenlik
  Yüksek tavan aydınlatması Meir Tüneli

  Sistem yaklaşımı

   

  Tüm LED armatürlerimizi tüm sistemi aklımızda tutarak tasarladık. Böylece, armatürler nerede kullanılırsa kullanılsın benzer kullanım ömrüne sahiptir. Bu değişim uyumsuzluğunu minimum düzeye indirir ve hayatı herkes için kolaylaştırmak amacıyla rutin bakımı sorunsuz hale getirir.

   

  Avantajları

  • Tutarlı kullanım süresi
  • Daha kolay bakım
  Lundbytunnel girişi

  Referans Projeler

  Tünel aydınlatma armatürleri portföyü 

  TubePoint


  Many tunnel authorities have an outdated tunnel lighting installation that urgently needs to be replaced, but have only limited budget available. We are able to fulfill their requirements. TubePoint is the result of years of experience in tunnel lighting combined with the latest technologies developed by Philips.

  FlowBase


  A lighting design that ensures safety and good visibility is a key element in the success of any tunnel project. Philips FlowBase combines compact design, reliability, and affordability in one complete package to bring the perfect lighting solution for any tunnel application.

  Size hizmetlerimizle
  nasıl yardımcı olabiliriz?

  Philips çeşitli görevlerde size yardımcı olan ve yatırımınızın riskini minimuma indiren eksiksiz uçtan uca hizmetler sunar. Hizmetlerimiz ayrı olarak sunulur ve akıllı hazırlanmış bir paket oluşturarak koordineli aydınlatma çözümü sunmak için bir araya getirilebilir.

  Bizimle temasa geçin

   

  Profesyonel aydınlatma sistemlerimizin herhangi birine ilişkin sorularınız için, lütfen bu formu kullanın

   

  Sorularınızı daha ayrıntılı hale getirmek için ayrıntılı formumuzu kullanın