Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Taraftarlar için
  duygu ve enerjiyi
  nasıl arttırabilirsiniz?

  ArenaExperience spor aydınlatması

  Doğru aydınlatma, spor olayları için hayati öneme sahiptir. Daha küçük profesyonel spor stadyumlarından, temel çok işlevli etkinlik alanlarına, ArenaExperience ortalama bir oyun ve gerçek bir etkinlik arasında fark yaratır.

   

  Alana net görüş sağlamak oyuncuların performansını zirveye çıkarır. Göz almayan aydınlatma, kameraların aksiyonu yakalamasını ve izleyicilerin de bunu görmesini sağlar. Mimari aydınlatma atmosferi güzelleştirir ve ziyaretçileri çekerek gelir elde edilmesine yardımcı olur. Akıllı kontrol sistemleri işlem maliyetlerini azaltır.

   

  Daha basit bir şekilde ifade edecek olursak, ArenaExperience stadyumunuzu dünya çapında bir eğlence merkezine dönüştürür.

  arena-çözümleri-filmi

  Çalışabildiğim için
  çok memnunum

  Philips Chelsea maçlarının tadını çıkarmaları için taraftarlara olası en iyi ortamı sağladı. Chelsea Futbol Takımı yeniliğin yüzüydü ve bu yeni ışıklandırma sistemi ile Stamford Köprüsünde daha pek çok akılda kalıcı oyunu bekliyoruz.”

   

  - Ron Gourlay, CEO Chelsea FC

  arena-vision

  Sahada


  Oyun alanı, sihrin gerçekleştiği yerdir, ancak oyunun herkes için keyifli olmasını sağlamak için dikkatli bir ışık dengesi gerektirir. Çok fazla ışık oyuncuları rahatsız edebilir ve çok az ışık izleyicilerin görmesini zorlaştırabilir.


  ArenaVision LED projektör aydınlatması, oyun için doğru aydınlatma düzeyleri seçmenizi sağlar ve taraftarların hem evde hem de stadyumda iyi vakit geçirmesini sağlar. Titreşimsiz projektör ışıkları kameraların bir aksiyonu yavaş harekette yeniden oynatmalar için yakalamasını sağlar. Işık ayarları tek bir düğmeye dokunarak anında değiştirilebilir ve bu canlı müzik ve diğer performanslar için doğru atmosfer yaratır.

  Philips spor aydınlatması ile aydınlatılan dış mekan spor stadyumu

  ArenaVision LED projektör aydınlatması

   

  Unutulmaz bir spor etkinliğine hazır olun. ArenaVision LED saha aydınlatması, benzersiz görsel netlik, etkili ısı yönetimi sağlar ve uzun kullanım süresini garanti eder.

   

  Özellikle spor alanları ve çok fonksiyonlu aydınlatma uygulamaları için tasarlanmış olan ArenaVision LED projektör aydınlatmaları tek bir düğmeye dokunarak karartılabilir, yapılandırılabilir ve açılıp kapatılabilir. Gelişmiş aydınlatma efektleri için işitsel ve görsel sistemlerle entegre edilmişlerdir ve titreşimsiz performansları HD kalitesinde yavaş kamera yeniden oynatmasını mümkün kılar.

   

  Daha fazlasını öğrenin

  İsveç, Friends Arenasında Philips mimari aydınlatma ile etkileyici dış aydınlatma

  Arenada

   

  Perakende ve konaklama aydınlatması Arenada yeni fırsatlar yaratabilir. Ziyaretçileri perakende satış noktalarına yönlendirin ve satışları arttırmak için dikkatlerini ürünlere çekin. Sponsorun renkleriyle şenlendirilmiş ışıkla konaklama süitlerine hoş bir aydınlatma sunun. Basın konferansları, toplantılar ve partiler için doğru atmosferi yaratın.

   

  Dış cephe aydınlatması ve mimari aydınlatma, uyumlu ışık efektleri oluşturmak için saha aydınlatmasıyla birleştirilebilir. Heyecan verici görseller insanların arenada daha uzun kalmasını ve arkadaşlarına yaşadıklarını anlatmasını sağlar.

  Arena çevresinde

   

  Son teknolojide üretilmiş aydınlatma, para tasarrufu sağlamanıza, güvenliği arttırmanıza ve misafirler alana girmeden önce heyecan verici bir ortam yaratmanıza yardımcı olur. Parlak enerji tasarruflu LED armatür ile park alanlarında güvende hissetmelerini sağlayın. Az bakım gerektiren armatürlerle metrodan arenaya onları yönlendirin. LED dış cephe aydınlatması ile onlara uzaktan ilham verin ve stadyumunuzu bir markaya dönüştürün.

  Guangzhou Olimpik stadı Philips aydınlatma ürünleri ile aydınlatılıyor

  Yeni aydınlatma puanları zafer KAA Gent’s Ghelamco Arenasının oldu

   

  KAA Gent'i ligin zirvesine taşımak için, 20.000 kapasiteli stadyumları son teknolojide üretilmiş LED dış cephe aydınlatması ile aydınlatıldı. Binanın dışında, yarım milyon LED dalgalı, çapraz gölgeli, sekanslı, yanıp sönmeli ve patlamalı inanılmaz ışık efektleri yarattı.

  Referanslar

  Videolar

  ArenaVision LED

  Dünya premiere 

  ArenaVision LED için Ekinox Arenası
  Chelsea F.C

  LED Saha

  Chelsea F.C. için aydınlatma

  Size hizmetlerimizle
  nasıl yardımcı olabiliriz?

  Philips çeşitli görevlerde size yardımcı olan ve yatırımınızın riskini minimuma indiren eksiksiz uçtan uca hizmetler sunar. Hizmetlerimiz ayrı olarak sunulur ve akıllı hazırlanmış bir paket oluşturarak koordineli aydınlatma çözümü sunmak için bir araya getirilebilir.

  Bizimle temasa geçin

   

  Profesyonel aydınlatma sistemlerimizin herhangi birine ilişkin sorularınız için, lütfen bu formu kullanın

   

  Sorularınızı daha ayrıntılı hale getirmek için ayrıntılı formumuzu kullanın