Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Aydınlatma sistemleri:

  kamusal alanlar için

  Güzel tasarlanmış ve akıllı bir şekilde yönetilen kamusal aydınlatma toplulukların çevrelerini fark etmesini, ziyaretçilerin dikkatini çekmeyi ve turistlere ve kent sakinlerine güvenlik hissi vermenizi sağlar. Kapsamlı bir aydınlatma planı önemli sürdürülebilirlik ve enerji azaltma hedeflerini elde etmeye yardımcı olurken, bir şehri farklı kılarak değerli bir yer haline getirir.

   

  Uzaktan izleme, akıllı varlık yönetimi, sahne ayarına göre akıllı karartma ve akıllı enerji ölçümü ile, Philips bağlantılı aydınlatma sistemleri kamusal aydınlatma yönetiminde temel bir dönüşümü temsil eder. Bağlantılı aydınlatma alanları, ölçeklendirilebilir, tamamen entegre edilmiş çözümler sunarak ziyaretçiler ve kent sakinleri için olası en iyi deneyimi sunar ve bakım iş akışlarını sorunsuz hale getirerek maliyetleri minimum düzeye indirir.

  Akıllı şehirler
   bağlantılı şehirlerdir

  İşlemlerinizi basitleştirerek aydınlatma yönetimini geliştirin  

   

  CityTouch aydınlatma yönetimi yazılımı entegre aydınlatma noktası iletişimleri ile, şehrinizdeki enerji tüketimini ve işlem karmaşıklığını önemli ölçüde azaltarak aynı zamanda bakım işlemlerini optimize edebilirsiniz.

   

  Philips bağlantılı aydınlatma sistemleri ile, şehir merkezlerini, parkları ve trafik güzergahlarını esnek ve etkili bir şekilde aydınlatabilirsiniz. Gerektiği anda ve yerde tam olarak doğru ışık seviyeleri sağlayabilir ve aydınlatma gereksinimleri değiştiğinde planlarınızı değiştirebilirsiniz— bunların hepsi basit bir web tabanlı yönetim arayüzünden yapılabilir.

   

  Tüm aydınlatma altyapınızın planlaması, kontrolü ve yönetimi hiç olmadığı kadar kolaydır—bu hem çevre hem de belediye bütçesi için faydalıdır.

   

  CityTouch hakkında daha fazla bilgi edinin.

  her şeye hazır

  Sürdürülebilirliğe olan bağlılığınızı gösterin

   

  Devlet ve belediye kurumları, enerji etkililiği ve sürdürülebilirlik konusunda benzersiz liderlik fırsatına sahiptir. Enerji tasarruflu, işlemsel olarak etkili bağlantılı aydınlatma sistemlerini tesislerinize ve kamusal alanlarınıza kurarak bu inisiyatifleri aldığınızı gösterebilirsiniz.

   

  Geleneksel aydınlatma sistemlerine kıyasla %70 ve üzeri enerji tasarrufu sağlıyoruz akıllı aydınlatma yönetimi ve diğer sistemler ve kaynaklar binanızı veya kent alanınızı gelecek aydınlatma açısından bir örnek haline getirebilir ve tüm kentte sürdürülebilir çözümlerin adaptasyonuna yardımcı olabilir.

  Akıllı şehirler - her şeye hazır

   

  Philips bağlantılı aydınlatma sistemleri, aydınlatmayı şehir planlamanızın ana bileşeni haline getirmenize yardımcı olabilir. Kamusal aydınlatma, esnek, hızlı ve entegre olduğunda ve bağlantılı ve akıllı olduğunda dirençli hale gelir.

   

  Eşsiz, tamamen ölçeklendirilebilir, uçtan uca bağlantılı aydınlatma sistemleri, şehir yöneticilerine en esnek, sorunsuz ve akıllı iş akışları sağlayarak şehir dayanıklılık amaçlarını destekler, bu sistemlerin çevreye etkisi bir hayli azdır ve kent sakinleri ve ziyaretçiler için mümkün en iyi kamusal aydınlatma deneyimini sunar.

  Daha iyi deneyimler, daha iyi hayatlar

  Kaliteli aydınlatmayla daha fazla ziyaretçinin dikkatini çekerseniz, tekrar gelirler

   

  Philips aydınlatma sistemleri, kent ortamlarında enerji verimliliğini, sürdürülebilirliği ve maliyeti düşürmeyi önceliğe koyar, ancak faydaları bunlarla bitmez.

  Dinamik renk değişimli LED aydınlatma da dahil olmak üzere doğru aydınlatma karışımı deneyimleriyle, belediyenizde parlak özellikler yaratabilir ve yerel topluluk üzerinde büyük bir etki bırakabilirsiniz. Köprülerde, şehir merkezlerinde veya bina ön cephelerinde mimari aydınlatma turizmi arttırabilir ve insanların restoranlara, kafelere, parklara ve mağazalara gitmesini sağlar.

  Philips aydınlatma tarafından hoş bir şekilde aydınlatılmış bir park

  Dünya çağında: şehrinize lider rolü kazandırın

   

  Birinci sınıf ön cephe aydınlatma ve mimarı aydınlatma şehrinizi güzelleştirebilir ve tarihsel ve köprü, müze ve anıt gibi kente haz özellikleri vurgular. İyi planlanmış ve dikkatli bir şekilde yönetilen dış aydınlatma, belediyenizi bir örneğe dönüştürecek şekilde büyüleyici gece manzarası yaratabilir.

  Philips tarafından sağlanan LED ve diğer mimari çözümler şehrinizin bir marka olmasını sağlar ve şehir onurunuzu kuvvetlendirir, sürdürülebilirliği arttırır, şehir dayanıklılığını destekler ve kent sakinleri ve ziyaretçiler için rahatlık ve güvenlik hissini arttırır.

  Daha parlak, daha güvenli ve daha yeşil

   

  Philips aydınlatma sistemleri, şehirlerin güzelleştiren ve ilham veren yenilikçi çözümler üretmesini sağlar. Aynı zamanda, bir şehrin kimliği ile şehirde yaşayanların ihtiyaçları arasındaki hassas dengeye de saygı duyuyoruz. Philips'in uzmanlığı ve rakipsiz bilgisi, pratik ve güzel olduğu kadar enerji açısından verimli ve sürdürülebilir LED aydınlatma çözümleri geliştirmemizi sağladı.

   

  Etkili olmayan aydınlatmanın gezegenimizin hassas kaynaklarını tükettiğini ve emisyonların hava kalitesini etkileyebildiğini biliyoruz. Ancak, uyku ve diğer doğal süreçlerde yapay aydınlatmanın yaşam kalitemizi bir bütün olarak etkilediğini biliyoruz. Işığı gerektiği anda ve yerde sınırlandıran çözümlerimiz, “güzellik, doğal ritimler ve iletişim hatrına karanlık gökyüzü” şiarını benimsemiştir.

  Daha sürdürülebilir bir hisle aydınlatılan Boardwalk

  Sizin için doğru olan  sistemi seçme


  Hiçbir tek model tüm talepleri karşılamaz

  Philips aydınlatma sistemlerini anlamak sizinle —şirketinizle, kurumunuzla, hedeflerinizle başlar.

   

  Philips sistemleri uzmanları, ihtiyacınız olan belirli sistem özelliklerini belirlemek için sizinle çalışır, ardından gereksinimlerinize en uygun sistemi tasarlamanız için size yardımcı olur-şu anda ve gelecekte şirketiniz geliştikçe ve değiştikçe hep sizinle çalışır.

   

  Yerel Philips sistemleri uzmanınızı bulun

  Aydınlatma sisteminizi tasarlama

  armatürler + kontroller + servisler + destek

  Paket teklifler

  Örnek Referanslar