Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.

Tek dokunuşlu kontroller

Konuklar, tek bir otel kontrol panelinden kolayca aydınlatma ortamlarını ayarlayabilirler. Oda sıcaklığını ve uyandırma alarmlarını kişiselleştirebilir, panjurları çalıştırabilir, ‘odam düzenlensin’, ‘rahatsız etmeyin’ gibi çamaşırhane ve oda hizmeti taleplerini ayarlayabilirler.
Otel aydınlatma: Philips Aydınlatma’dan RoomFlex konuklar için tek dokunuşlu kontroller sunar

Sağlıklı uyanma

Gün doğumunu taklit eden ve konuklara tazelenmiş hissettiren doğal uyandırma deneyimiyle konukların sağlığını ve konforunu destekleyin.
Otel aydınlatma: Philips Aydınlatma’dan RoomFlex konuklar için doğal uyanma deneyimi sunar

Düşme karşıtı gece ışığı

Yatak kenarlarındaki sensörler, konuklar karanlıkta uyandıklarında yön gösterme aydınlatmasını etkinleştirerek stresten uzak, güvenli konaklama sağlar.
Otel aydınlatma: Philips Aydınlatma’dan RoomFlex düşme karşıtı gece ışığıyla konukları güvende tutar

Doğru ışık, doğru zaman

Aydınlatmayı konuk profilleriyle uyumlu hale getirin – örneğin, konforlu ayarları konuk anahtar kartlarıyla etkinleştirin veya temizlik ekiplerinin anahtar kartlarıyla aydınlatmayı %100’e çıkarın.
Otel aydınlatma: Philips Aydınlatma’dan RoomFlex aydınlatmayı konuk ve temizlik ekiplerinin anahtar kartlarıyla uyumlu hale getirir

Varlık algılama

Konuklar odalarına girdiklerinde veya odadan çıktıklarında aydınlatma ve sıcaklığı anında ayarlayarak unutulmaz anılar yaratın ve enerjiden tasarruf edin.
 Otel aydınlatma: Philips Aydınlatma’dan RoomFlex enerji verimliliği ve harika bir konaklama deneyimi için varlık algılama kullanır

Kontrol paneli görünürlüğü

Her oda için doluluğu, sıcaklığı ve konuk taleplerini gerçek zamanlı olarak görün ve bu bilgileri hizmeti ve işletme verimliliğini artırmak için kullanın.
Otel aydınlatma: Philips Aydınlatma’dan RoomFlex her oda için kontrol panelinden bilgi sunar

Tedbir amaçlı hizmet ve bakımlarla hep hazır olun

Sensörler ve oda kontrol sistemleri oda hizmeti ve bakım taleplerini SMS veya e‑posta uyarıları ile gönderir, otel yönetimini kolaylaştırır.
Otel aydınlatma: Philips Aydınlatma’dan RoomFlex sensörleri aracılığıyla önceden hizmet ve bakım çalışmalarını tetikler

Diğer sistemlerle entegre olur

RoomFlex HVAC ve Opera Oracle gibi oda yönetim ve anahtar kartı sistemleri ile entegre olarak, güçlü bir yönetim platformu sağlar.
Otel aydınlatma: Philips Aydınlatma’dan RoomFlex kontrolü geliştirmek üzere anahtar kartı ve otel sistemleriyle entegrasyon sağlar

Tam çözüm

Philips Aydınlatma, otel odası aydınlatmasını otelinizin diğer alanlarıyla birleştiren, akıllı bir oda kontrol sistemi yaratmanıza yardımcı olur.
Otel aydınlatma: Philips Aydınlatma RoomFlex akıllı oda kontrol sistemi