Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.

Endüktif güçlü markörler

Akıllı LED markör ışıkları, gücü gömülü bir kablodan kablosuz olarak alarak çığır açan Endüktif Güç Transferi (IPT) kullanır. Tek bir güç kaynağıyla kablolu bir sistemin üç katı oranda, 2,5 km kabloya güç vererek toplam işletme maliyetini azaltmak mümkündür.
Endüktif güçlü LED markör ışıklarla toplam işletme maliyetini azaltın

Yolda etkin yönlendirme

Akıllı kontroller, her ışıktaki mikro işlemcilerle kablosuz olarak iletişime imkan tanır. LED markör ışıkları görünmez olacak, kararacak, yanıp sönecek, sırayla yanacak veya koşullar değiştiğinde motosiklet sürücülerini uyaracak şekilde kurulabilir.
Endüktif güçlü LED markör ışıkları bağımsız olarak kontrol edilebilir

Güçlü güvenlik aydınlatması

Aydınlatmalı markörler, pasif reflektörlere göre daha uzak mesafeden görülerek güvenliği artırır. Sürücülerin görüş alanı için konumlandırılan markörler, yolları yağmurlu, sisli, güneş ışıklı ve karanlık koşullarda odaklanan ışınlarla hassasiyetle belirginleştirerek, yönlendirmeyi sezgisel hale getirir.
LED markör ışıklarıyla her yol ve tünel koşulunda görünürlük arttırılır

Kolay kurulum ve bakım

Endüktif güçlü markörler elektrik konusunda uzman olmayan teknisyenlerce de güvenle kurulabilir, değiştirilebilir ve bakıma sokulabilir; böylece maliyet ve tamir süresinden tasarruf sağlanır. Uzun ömürlü, su geçirmez ve dayanıklı ürünler, zorlu koşullarda daha yüksek performans sunar.
LED markör ışıkları kolay kurulum ve bakım imkanının yanı sıra yüksek seviyede dayanıklılık sunar

Akıllı kontrol ve teşhis

Bağlanır bağlanmaz, bir röle veya SCADA arabirimi aracılığıyla her bir LED markör ışığının bağımsız olarak kontrolü ve izlenmesi, uyarı ve bildirim sunması mümkün olur. Böylece arızaların tahmini ve çözümü daha hızlı gerçekleşir.
LED markör ışıklarının akıllı kontrol ve teşhis araçları arıza çözümlenme sürecini hızlandırır