Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.

1.

Otopark düzeninize uyacak birden fazla aydınlatma bölgesi kurun ve yayalar veya araçlar algılandığında aydınlanması, hiçbir hareket algılanmadığında kararması için yapılandırın. Belirli bölgeler, karartma seviyesi, süresi ve bekleme süresi sizin tercihinize göre ayarlanabilir ve her zaman yeniden yapılandırılabilir.
Büyütmek için tıklayın

2.

Yayalar algılandığında, güvenli ve rahat hissetmeleri için önlerindeki yol %100’e kadar aydınlanır. Bir aydınlatma bölgesinden çıktıklarında, enerjiden tasarruf etmek için aydınlatma %20’lik arka plan seviyesine karartılır.
Philips Aydınlatma’dan GreenParking: varlık algılama ve bölgesel karartma kullanarak otopark aydınlatmasını yayalar için optimize edin

3.

Araçlar otopark içinde hareket ederken, güvenliğin ve manevra kabiliyetinin artırılması için önlerindeki aydınlatma %100 seviyesinde etkinleştirilir. Hiçbir hareket algılanmadığında, önceden belirlenen bir zaman aşımı sonrasında aydınlatma karartılır.
Philips Aydınlatma’dan GreenParking: varlık algılama ve bölgesel karartma kullanarak otopark aydınlatmasını araçlar için optimize edin