Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.

Akıllı aydınlatma 

Her aydınlatma armatürü entegre bir sensör içerir ve veri toplamayı ve aktarmayı sağlayan kablolu veya kablosuz bir ağa bağlıdır. Bu, ışık noktası durumu ve kullanım bilgilerini bildiren bir veri toplama ve analiz altyapısı oluşturur, açık API’ler ise HVAC gibi diğer akıllı bina sistemleriyle entegrasyon sağlar.
Philips Aydınlatma’dan Bağlantılı Aydınlatma (InterAct Office) akıllı bir ofis oluşturmanıza yardımcı olur

Veri analizleri 

Aydınlatmanızı merkezden yönetin ve ofis performansını merkezi bir kontrol panelinde izleyin. Sensörler alan kullanımı, enerji, gün ışığı ve daha fazlası hakkında anonimleştirilmiş verileri bildirir. Bunu analiz ederek, kullanım alanı, düzen, aydınlatma, temizlik ve HVAC sistemlerini optimize edebilir ve verimliliği artırarak giderleri düşürebilirsiniz.
Philips Aydınlatma’nın Bağlantılı Aydınlatma (- InterAct Office) sistemi, veri tabanlı karar almayı sağlayan yönetim yazılımına ve analiz araçlarına sahiptir

Kişiselleştirilen iş alanları

Görünür ışık iletişimi (VLC) kullanan akıllı telefon uygulamaları aracılığıyla sunulan konum tabanlı hizmetlerle, çalışanları daha üretken kılın ve katılımı artırın. İnsan gözü tarafından algılanmayan VLC veri akışları, akıllı telefonların kameraları tarafından algılanarak yol gösterme, kişiselleştirilmiş iklim kontrolü ve aydınlatma gibi işlevlerle kullanışlı ve esnek bir iş ortamı oluşturmayı sağlar.
Philips Aydınlatma’nın Bağlantılı Aydınlatma (InterAct Office) sistemi, akıllı telefonla yol gösterme ve kişiselleştirilmiş iş alanı ayarları sağlar