Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.

1. Tek şehir, tek platform

CityTouch şehrinizin bağlantılı altyapısı için yazılım tabanlı bir yönetim sistemidir. Kullanışlı merkezi kontrol panelini kullanarak standart mobil ağlar dahil, tercih ettiğiniz ağ aracılığıyla şehrinizin bağlantılı sokak aydınlatmasını ve sistemlerini güvenle, uzaktan yönetebilirsiniz.
Tek şehir, tek platform

2. Görünürlük ve kontrol

CityTouch bağlantı uygulaması, herhangi bir kesintiye dair bildirimlerle, her ışık noktasının durumunu gerçek zamana yaklaşık olarak gösterir. Tüm bağlantılı sokak ışıkları için güvenli bir şekilde uzaktan ayarlama yapabilir veya ön ayar belirleyebilir, enerji faturalarını doğrulamak üzere her ışık noktasının enerji kullanımını izleyebilirsiniz.
Görünürlük ve kontrol

3. Geniş bağlantı portföyü

Uçtan uca uzanan bir sokak aydınlatma yönetimi sistemi olan CityTouch, yenileme ve yükseltme çalışmalarını destekler. Mevcut sokak ışıkları CityTouch konnektör kiti (yalnızca AB) veya konnektör düğümü (yalnızca ABD,NZ,AU) kullanılarak CityTouch uyumlu hale getirilebilir, CityTouch Ready iş ortağı programı ise sertifikalı sağlayıcıların uyumlu aydınlatma armatürleri sunmasını sağlar, böylece daha verimli, esnek ve gereksinimlerinize kolayca uyan, tamamen açık bir platform oluşur.
Bağımsız danışman

4. İş Akışları

CityTouch Workflow uygulaması bakım çalışmalarını kolaylaştırmak üzere işletim verimliliğini iş akışlarıyla geliştirir. Ekibin mobil cihazlarına doğru iş talepleri gönderilir ve genel durum merkezde görüntülenir. Ayrıca, önceden planlı yenilemeler için ömrü tükenen aydınlatma armatürleri belirlenerek bakım plan ve programlama süreci daha verimli hale getirilir.
İş Akışları

5. Bilgiler      

CityTouch iş akışı uygulaması oluşturulan raporlar, zengin veri görselleştirmeleri ve şehrinizin aydınlatma sisteminin nasıl çalıştığını gösteren analizlerle; çalışmaları geliştirmek ve maliyetten kolayca tasarruf etmek üzere daha fazla fırsatı görmenize yardımcı olur.
Bilgiler