Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.

Bulut kontrol paneli

Hiçbir yazılıma veya sunucuya ihtiyaç olmadan, sistem performansını ve sağlığını her yerden izleyin, ayrıca aydınlatma öğelerini uzaktan yapılandırın ve yönetin. Tek ihtiyacınız ActiveSite Gateway, standart bir internet bağlantısı ve bir bilgisayar veya tablettir.
ActiveSite bulut kontrol panelini kullanarak, Philips Color Kinetics bağlantılı aydınlatma sisteminizi uzaktan yönetin

Uzaktan izleme ve bakım

Armatürler, güç kaynakları ve denetleyiciler dahil tüm aydınlatma öğelerinizi, ağ sağlık durumunun anlık görüntüsünü elde etmek üzere birbirine bağlayın. Otomatik e‑posta uyarıları, bir sorun çıkması durumunda teknisyenleri bilgilendirir. Yeni sürümler sunuldukça cihaz yapılandırmaları ve üretici yazılımı uzaktan güncellenerek, arıza süreleri ve bakım giderleri en aza indirilir.
ActiveSite her yerden merkezi uzaktan izleme sağlar ve Philips Color Kinetics mimari aydınlatmanız için otomatik yazılım ve üretici yazılımı güncellemeleri sunar

Öğe yönetimi, analiz ve raporlama

Tutulan dijital kayıtlar teknisyenlerin hizmet geçmişi dahil olmak üzere cihaz seri numaralarını, DMX adreslerini, üretici yazılım sürümlerini ve IP adreslerini belirlemelerini kolaylaştırır.
Standart ve özelleştirilebilir şablonlar, tablolar ve geçmişe dönük analizlerle, aydınlatma kurulumunuzun performansına dair bilgi sahibi olun. 
ActiveSite, Philips Color Kinetics mimari aydınlatmanız için öğe yönetimini kolaylaştırır ve analizleri ve raporlarıyla kurulumunuzun nasıl çalıştığını gösterir

İçerik yönetimi*

Işık gösterileri ve efektlerini uzaktan izleyin, düzenleyin, etkinleştirin ve bir internet bağlantısı aracılığıyla bunları dünyanın her yerinden gerçek zamanlı olarak ayarlayın.

 

*Uzaktan İçerik Yönetimi, Light System Manager gen5 veya Pharos denetleyicilerle kullanılabilir.

ActiveSite, Philips Color Kinetics mimari aydınlatma kurulumunuz için uzaktan içerik yönetimi sağlar