Daha fazla marka

  Şirketiniz için
  parlak fikirler

  Proje Hizmetleri

  Yeni bir aydınlatma sisteminin kurulumu zor olabilir. Philips Aydınlatma Proje Servisleri, size bunu hızlı, maliyet tasarruflu ve işletmenizde minimum aksama ile yapmanıza yardımcı olur. Projenizin tam yönetimini sağlayacağız, böylece bir yığın tedarikçi, üst yüklenici ve taşıma şirketleriyle uğraşmanız gerekmeyecek. Veya halihazırda bir ekibiniz varsa, her şeyin plana uygun ilerlemesi için onlarla birlikte çalışacağız.
  Bir masa etrafında toplanmış insanlar bir projeyi tartışıyor

  Proje yönetimi   

   

  Katılımımız hangi düzeyde olursa olsun, proje yöneticilerimiz çizim tahtası tasarımlarınızı olabildiğince sorunsuz bir şekilde gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olacak.

  Bir danışman ve bir çalışan bir projeyi tartışıyor

  Sisteminizi kurma

   

  Bir aydınlatma sistemi kurmak herhangi bir projenin tartışmasız en önemli parçasıdır. Ekipmanın düzgün şekilde hazırlanmış, dikkatli bir şekilde takılmış ve tam olması gerektiği gibi çalışmıyorsa hassas bir şekilde kontrol edilmiş olması hayati önem taşımaktadır. Philips'e aydınlatma sisteminizi kurması için güvendiğinizde, çok sonra bile güvenilir bir şekilde çalışacağından emin olabilirsiniz.

   

  Ekipmanınızı kurabilecek pek çok iyi şirket olmasına rağmen, hiç kimse Philips ürünlerinin neler yapabileceğini anlayamaz. Bu nedenle, her çeşit aydınlatma ürünü için ayrı bir kurulum ortaklığı teklif ediyoruz. Ve zaten tercih ettiğiniz bir kurulum üst yüklenicisiyle bir ilişkiniz varsa, profesyonel ve samimi bir denetim sağlayabiliriz.

  Bir masa etrafında toplanmış insanlar bir projeyi tartışıyor

  Entegre etme ve programlama

   

  Projenizin standart aydınlatma etkinliklerinin dışına çıkması durumunda, size yardımcı olabiliriz. Mühendislerimiz aydınlatma sisteminizi, ısıtma sisteminize, müzik sisteminize, görsel ekranlarınıza ve bir dizi başka ortamlara entegre edebilir. Size uzman bir entegrasyon desteği sunabiliriz. Örneğin, ekipman üreticisi tarafından sağlanmadığında bir kontrol yazılımı oluşturabiliriz.

   

  NOT: Bazı servisler her ülkede bulunmayabilir. Lütfen yerel Philips temsilcinizle bunu kontrol edin.

  Referanslar

  Bizimle temasa geçin

   

  Profesyonel aydınlatma sistemlerimizin herhangi birine ilişkin sorularınız için, lütfen bu formu kullanın

   

  Sorularınızı daha ayrıntılı hale getirmek için ayrıntılı formumuzu kullanın