Daha fazla marka

  Şirketiniz için
  parlak fikirler

  Danışma Hizmetleri

  Aydınlatma sisteminiz ekibinizin önemli bir üyesidir. Philips Aydınlatma Danışma hizmetleriyle ne kadar iyi çalıştığını anlayın. Danışmanlarımız sistem etkililiğini analiz edecek, ne kadar iyileştirilebileceğini belirleyecek ve bir yükseltmeden ne kadar kar edebileceğinizi hesaplayacaktır.

   

  Aydınlatmanın ortamınızı ne kadar iyi hale getirebileceğine yönelik fikir mi almak istiyorsunuz? Basit dekoratif aydınlatmadan şehir güzelliğine, Philips hizmetleri gereksinimlerinize en uygun seçenekler için size öneride bulunacaktır.

  Üç iş adamı tartışıyor

  Enerjinizin denetimi

   

  Aydınlatma sisteminiz sizin fark ettiğinizden daha fazla harcamaya neden oluyor olabilir - yalnızca aylık elektrik faturanızdan söz etmiyoruz. Aydınlatma sisteminizin ne kadar güç harcadığını, sizin ne kadar masraf yaptığınızı ve ne kadar karbon yaydığını hesaplayan uzman değerlendirmeleri sağlıyoruz.

   

  Sonra, bir yükseltmenin ne kadar tasarruf sağlayabileceğini ve binanızın daha iyi olması için nasıl bir aydınlatma kullanabileceğinizi belirleyebiliyoruz. Ayrıntılı denetimler değişiklikleri uygulamak için nasıl bir çalışmanın yapılması gerektiğini de ortaya koyuyor.

   

  Bir enerji incelemesinin sağlayacağı somut gerçeklerle ve figürlerle, işletmeniz için en iyi seçeneğe sahip olacaksınız.

  Beyaz bir tahtaya bakan iş adamları

  Yaratıcı fikirleri hayata geçiriyor 

   

  Yeni jenerasyon aydınlatma işletmenizde sizin yerinize çalışır ve enerji tasarrufunu maksimize etmek buzdağının yalnızca görünen kısmıdır. Yaratıcı aydınlatma üretkenliğin hızlandırılmasına, gelirin arttırılmasına ve binanızı bir simgeye dönüştürmeye yardımcı olur.

   

  Philips ilham verici fikirleri gerçeğe dönüştürmeye dünden hazır.

  İş adamları bir masa etrafında bir projeyi tartışıyor

  Planlamanıza yardım eder ve gerçeğe dönüştürür 

   

  İstediğiniz aydınlatma konseptini belirlemek bu sürecin yalnızca parçasıdır. Ardından, bunu nasıl gerçeğe dönüştürebileceğinize karar vermeniz gerekiyor. Danışmanlarımız özel işletme gereksinimlerinize uygun bir plan geliştirmenize yardımcı olacak.

  Ofisinde çalışan bir adam

  İş arkadaşlarınızı ikna etmenize yardımcı oluyor 

   

  Danışmanlarımız, yatırım değerini arttıran net ve ikna edici şirket planları geliştirmenize yardımcı olacak. Projenin faydalarını ve tamamlamak için yapılması gerekenleri ayrıntılı olarak açıklayabileceksiniz.  

   

  Philips'in yükseltmeyi yönetebilmeniz ve finanse edebilmeniz için neler yapabileceğini öğrenmek isteyebilirsiniz. Philips Proje Servisleri ve Aydınlatma Yatırım Hizmetleri sayesinde, vaktiniz, çalışma süreniz ve nakit akışınız açısından yapacağınız yatırım minimum olacaktır ve hatta belki de hiç yatırım yapmanız gerekmeyecektir.

   

  Referanslar

  Bizimle temasa geçin

   

  Profesyonel aydınlatma sistemlerimizin herhangi birine ilişkin sorularınız için, lütfen bu formu kullanın

   

  Sorularınızı daha ayrıntılı hale getirmek için ayrıntılı formumuzu kullanın