Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Bir anıta

  büyü katma

  Renaissance Hotel,
  Amsterdam, Hollanda


  Dekoratif aydınlatmanın Renaissance Hotel'e nasıl özel bir ışıltı kattığını öğrenin.

   

  Philips konaklama aydınlatması dekoratif aydınlatma ile Renaissance Hotel' özel bir ışıltı katar

  Binanın anıtsal durumuna
  saygı göstererek,

  Livingprojects Team büyüleyici ışıklar için bir vitrin geliştirdi. Tek bir düğmeye basarak, herhangi bir etkinlik türü veya zaman aralığı için tamamen farklı ortamlar oluşturabiliyoruz. Bazı konuklar, bunu, etkinliklerine bir takviye olarak derhal ister!"

   

  - Tom Calame, Renaissance Hotel Genel Müdürü, Amsterdam

   

  Renaissance Hotel'deki bu odada Philips dekoratif aydınlatma ürünlerinden yeşil bir ışık yayılır
  Philips dekoratif aydınlatması kullanılarak aydınlatılan tavan, Renaissance Hotel'deki mavi tonu yansıtır

  Müşteri İhtiyacı

   

  Renaissance Amsterdam oteli şehrin bir numaralı konaklama yerlerinden biridir. Ana binaya bağlı olarak, 700 kişiye uygun bir alan olarak faaliyet gösteren benzersiz bir 17. yüzyıl Koepelkerk Kilisesi bulunur. Konaklama aydınlatması, bu korunan binaya zarar vermeksizin kilisedeki etkinlikleri geliştirebilir miydi?

  Doğru aydınlatma 


  Renaissance Hotel bazı radikal iyileştirmelerden geçti. Birleştirilmiş kilise alanı için, otel, müşterilerin etkinlikleri için ortamlarını düzenlemesine izin veren dekoratif bir aydınlatma istedi. Resmi bir Philips LED Proje Ortağı olan Livingprojects ColorBurst 6 ve ColorBlast 12 armatürlerini kurmak için işe koyuldu.

   

  Bu yenilikçi LED projektörler, benzersiz bir atmosfer oluşturarak tüm odayı canlı, heyecan verici ışıkla doldurur. Bu ışıklar bir LCD kontrol panelinden kontrol edilir ve renkler bir düğmeye basılarak değiştirilebilir. Statik ortamın yanı sıra yeni sistem dinamik aydınlatma efektleri ile konukları selamlamak için kullanılabilir.

   

  Koepelkerk kilisesi korunan bir anıttır. Bu nedenle, Livingprojects aydınlatma tasarımcısı Erick van der Lek ve meslektaşlarının, aydınlatma armatürlerini ve kablolamayı asması için herhangi bir delik delmelerine izin verilmedi. “Anıtsal binalarla ilgili deneyimimiz sayesinde, aydınlatma armatürlerini ve kablolamayı profesyonel ve sağlam şekilde sabitlemek için aşındırıcı olmayan özel bir macun kullandık. Tüm kurulum için, izin verilmeyen yerlerde tek bir vida kullanmadık.”

   

  Genel Müdür Tom Calame LED’li aydınlatma kurulumundan çok memnun. “Artık müşterilerimize olası tüm ışık efektlerini gösterebilmek için ekipman kiralamamıza gerek yok. Ve, en önemlisi, yeni ColorBlast bizim ve konuklarımızın tüm beklentilerini fazlasıyla aşıyor.”

  • ColorBurst 6
   ColorBurst 6
   ColorBurst 6, yuvarlak bir spot ışığının klasik görünümünü akıllı LED teknolojisinin tüm avantajlarıyla birleştirir. Dökme kalıp alüminyumdan sağlam bir muhafazası bulunan bu kompa...

  Deneyimleri 
  ışıkla işlemek

  Ekip

  Renaissance Hotel

  Müşteri
  Web Sitesi

  Livingprojects

  Aydınlatma Tasarımı
  Web Sitesi

  İlgili referanslar