Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Ağız sulandıran

  sunum

  Eataly
  Roma, İtalya

     

  Perakende aydınlatmasının Eataly, Roma'daki ziyaretçilere nasıl keyif verdiğini keşfedin.
  Philips aydınlatması ile aydınlatılmış Eataly, Roma'nın bina cephesi

  Sonuçtan
  çok memnunuz. 

  Müşterilerimizin tümü aydınlatma konusunda bize övgülerini sunuyor. Yiyecekler konusunda övgüde bulunmalarını tercih ederiz, ama aydınlatma da iyi!"

   

  - Oscar Farinetti, Eataly'nin kurucusu

  Philips ile LED mağaza aydınlatması
  Philips perakende aydınlatması ile aydınlatılmış Eataly mağazası

  Müşteri İhtiyacı


  Eataly Roma'yı gururlandırıyor. Pazarları, lokantaları ve eğitim tesislerini bir araya getiren bu dört seviyeli mega mağaza, İtalya'nın neden yiyecek açısından meşhur olduğunu dünyaya gösteriyor. 2012 Haziran'da mağazanın açılığı için hazırlanan Philips'in, ışıltılı bir perakende aydınlatma konseptini tasarlamak için sadece dokuz ayı vardı.
  Philips perakende aydınlatması ile aydınlatılan Roma'daki Eataly mağazasına genel bakış

  Doğru aydınlatma

   

  Eataly gibi bir gastronomi devi için, özel bir şey gerekliydi. Philips'in sahip olduğu bir İtalyan tasarım şirketi olan Luceplan ile işbirliği yapan ekibimiz iştah açan bir mağaza içi ortamı oluşturmak üzere çalışmaya odaklandı. Genel aydınlatma ve satış alanı aydınlatması için, sıralı monteli StyliD spotlar kurduk. Bu armatürler parlak, yenileyici ışıkla alanı doldurabilir veya şarap mağazası gibi rafine alanlar için daha hassas bir ortam oluşturabilir.

   

  Raf aydınlatması için, ürün görünümünü zenginleştirecek şekilde, ürünü doğrudan etkili biçimde aydınlatabilen Maxos LED panellerini kullandık. LED mağaza aydınlatması, Philips eW Graze Powercore lambalarının kurulduğu dış cepheye ve DecoScene LED armatürlerinin kaldırıma gömüldüğü dış mekana eklendi. Pencereler, hem statik hem dinamik ışık gösterimleri sağlayarak, Philips iColor Graze Powercore armatürleri kullanılarak içeriden aydınlatılmaktadır. Dış cephe artık müşterileri mağazaya çeken çarpıcı bir görünüme sahip.

   

  Konferans odası yakın dönemde başka bir yenilik elde etti. Kvadarat kumaşı ile kaplı LED ışık panelleri olan ışıklı tekstil ürünleri, duvarların içinden güzel ışık gösterimleri oluşturur. Bu, Eataly'nin, konukların daima hatırlayacağı benzersiz bir ortam oluşturmasını sağlar.

   

  Eataly, başlangıcından beri, günde 25.000 ziyaretçiye hizmet veren, parlak bir başarı örneği olmuştur. Işık, müşterileri çekerek ve onlara kılavuzluk ederek ve unutulmaz bir mağaza deneyimi oluşturarak bu zaferde büyük bir rol oynadı.

  ışıklı tekstil

     

  Işıklı Tekstil

  Renk ve ışıkla parıldayan duvarlar

  Ürünü görüntüle

  İlgili referanslar