Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Kusursuz

  ilk izlenimler

  ISS Üniversitesi,
  Søborg, Danimarka


  ISS'nin üniversite odasında ışıklı tekstil ürünleri ile nasıl anında etki yaptığını öğrenin.
  Danimarka'da ISS'de yeni yüksek kaliteli göz alıcı aydınlatma çözümü

  ISS Üniversitesi'ndeki ışıklı
  tekstil paneller,

  engelleyici görünmeksizin, kurulduğu odayı tanımlar."

   

  - Daniel V Hayden, Ortak ve mimar MAA

  ISS Philips ofis aydınlatma sistemleriyle müşterileri için sıcak bir ortam oluşturur
  Philips ofis aydınlatması ile aydınlatılan ISS, Danimarka'daki üniversite kısmına içeriden bir bakış

  Müşteri İhtiyacı

   

  ISS bir iş yerini bir farkla inşa etti. Küresel tesis yönetimi şirketi merkez ofisini yenilerken, ziyaretçiler ve müşteriler üzerinde hemen etki bırakmak istedi. Sıkça yok sayılan video ekranlarını ışıklı panellerle değiştirmek parlak bir fikirdi.

  Doğru aydınlatma 


  Doğru izlenimi oluşturmak ISS için çok önemlidir. Özellikle, bir öğrenim ve toplantı alanı olarak işlev gösteren 'üniversite' odasında şirketin nasıl bir duruş sergilediğini göstermek istedi. Ancak, ofisi ziyaret eden kişilerden gelen geri bildirim, oradaki mevcut video kurulumunun büyük ölçüde yok sayıldığını gösterdi. Modern bir çözüm arayan ISS Philips ile ofis aydınlatması olanaklarını ele aldı.

   

  Cevap, ışıklı tekstil karelerdi. Benzersiz renk değiştiren özellikleri, üniversite odasının duvarlarının uyarıcı görsel efektlerle dolabilmesi anlamına geliyordu. Önceden programlanan ışık senaryoları kullanılarak, duvarlar artık ISS'nin sunduğu hizmetlere dahil olan işçilerin silüetlerini gösterebilmektedir. Işık animasyonları, sadece izlemesi zevkli değildir; aynı zamanda benzersiz bir atmosfer oluşturup sunulan şeyi müşterilere hatırlatır.

   

  Üniversitede daha fazla ortam sağlamak için, iColor Cove QLX doğrusal armatürler, ışık şeritleri ve Fugato RGB yukarıdan aydınlatmaları kuruldu. Bu renk değiştiren armatürler, öğrenim ve sohbet etmek için mükemmel ortamı oluşturarak, anında değiştirilebilir. Panellerden gelen yumuşak dağılan ışıkla ve odayı dolduran yüksek kaliteli ışıkla, ISS Üniversitesi artık kusursuz bir ilk izlenim ortaya koyuyor.


  "Birinci sınıf hizmet sağlayıcıları olarak, rastladığımız zaman iyi hizmeti tanırız ve Philips ürünleri kesinlikle sunmuş oldu"

  - Casper Isager Hansen, ISS'de PMO Müdürü

  Kvadrat Soft Cells ile Philips ışıklı tekstil ürünleri

  Kvadrat Soft Cells ile Philips ışıklı tekstil ürünleri

  Hacimlerce konuşan
  ışık

  Ekip

  ISS Üniversitesi

  Müşteri

  DISSING+WEITLING architecture

  Mimarlar

  İlgili referanslar