Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Ayarlayıp unutulan

  çözümler

  Royal Mail NDC,
  Daventry, İngiltere


  LED depo aydınlatmasının Royal Mail'de nasıl enerji tasarrufu sağladığını öğrenin

   

  Philips Aydınlatma endüstri sistemleri ile aydınlatılan Royal Mail NDC deposu

  Çok verimli
  enerji kullanımı

  LED teknolojisi, ışık kalitesinden herhangi bir ödün vermeksizin büyük enerji tasarrufu sunar, C02 tüketimini azaltır ve bakım giderlerini minimuma indirir."

   

  - Mark Cavill, Energy & Royal Mail'de Bina Mühendislik Hizmetleri Müdürü

   

  Philips Aydınlatma enerji tasarruflu LED teknolojisi ile Royal Mail NDC deposunu aydınlatma
  Philips Aydınlatmanın yüksek tavan aydınlatması ile aydınlatılan Royal Mail NDC deposu

  Müşteri İhtiyacı

   

  Royal Mail'in Ulusal Dağıtım Merkezi depo alanını optimum hale getiriyordu. 700'ü aşkın kişiyi istihdam eden 30 dönümlük deponun çokça ışığa ihtiyacı vardı. LED teknolojisi enerji faturalarını düşürürken çalışma ortamını geliştirebilir miydi?

  Doğru aydınlatma 


  Geniş, yüksek tavanlı bir çalışma alanının aydınlatılması pratik bir çözümü gerektirdi. Sistemin, herhangi rahatsız edici bir parlama olmaksızın, işçiler için net görüş sağlamaya yetecek kadar parlak olması gerekliydi. Royal Mail enerji tasarrufları da getiren yüksek tavan aydınlatma istiyordu.


  Cevap Gentlespace LED oldu. Bu yeni LED aydınlatma armatürü önceki kurulumlardan daha az ışık noktasından parlak ışık yayabilir, bu da azalan maliyetler ve daha düşük enerji tüketim anlamına gelir. Sağladığı aydınlatma yumuşak ve kucaklayıcıdır, personele rahat bir çalışma ortamı sunar.


  Philips, Romec-BBTS ile ortaklıkla, günlük operasyonlarda minimum kesinti ile tesis boyunca yeni armatürleri kurabildi. Gentlespace'in düz tasarımı fıskiye sistemlerini ve ışınları engellemeksizin onu, kurulması kolay hale getirir. Yeni depo aydınlatma sistemi Royal Mail'e yıllık 9.000 £ değerinde enerji tasarrufu sağlıyor. Bu, 61.712 kg daha az C02 ile eşdeğerdir.


  LED ampullerin uzun kullanım ömrü, değiştirme gerektirmeden önce yıllar boyu dayanacakları anlamına gelir. Bu yalnızca bakıma ilişkin para tasarrufu sağlamaz, aynı zamanda hiç kimsenin çok uzun süre yüksek tavanlara tırmanmasına gerek olmayacaktır.

  Işıkla
  verimliliğe destek olmak

  Ekip

  Royal Mail

  Müşteri
  Web Sitesi

  Romec - BBTS

  Ortak
  Web Sitesi

  İlgili referanslar