Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Bir benzin istasyonuna

  ışıkla makyaj yapmak

  BP Benzin istasyonu

  Tilburg, Hollanda

   

   

  Işığın Tilburg BP istasyonundaki müşteri deneyimini iyileştirmeye nasıl yardımcı olduğunu öğrenin

  Philips ve BP

  Düşük enerji tüketimi

  önemlidir

  ama güvenlik hissi de önemlidir. Ancak, en önemli faktör müşteri deneyimidir. Müşteriler mağazayı, kalması keyifli bir ortam olarak deneyimlemelidir. Philips sayesinde bu mümkün hale geldi."

   

  -Joost van Aardenne, Varlık Müdürü BP Europe SE - BP Nederland

  Philips enerji tasarruflu mağaza aydınlatması ile müşteriler için kucaklayıcı bir atmosfer
  Philips soğutucu aydınlatması ile mağazada daha iyi ürün görünümü

  Müşteri İhtiyacı

   

  BP müşterilerini önemser. Benzin istasyonlarından birine eksiksiz bir estetik operasyon sunma fırsatını kullanan şirket, ziyaretçi motorcular için istasyonu nasıl iyileştirebileceğini inceledi. Aynı zamanda yenilikçi ve enerji tasarruflu ve personel için güvenliği iyileştiren bir çözüm arayan BP'nin istasyonu için kesinlikle yüksek standartları vardı.

  Philips mağaza aydınlatması ile aydınlatılan bir benzin istasyonundaki mağaza

  Doğru aydınlatma

   

  Tek başına Hollanda'da 400 benzin istasyonuyla BP, Hollanda yakıt pazarındaki en büyük oyunculardan biridir. Bakım sunmamızı, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin aralığını ve gücünü ve ışık yeniliklerini geliştirmeye uzun vadeli adanmışlığımızı temel alarak Philips ile bir ilişki kurdu. Söz konusu BP'nin Tilburg istasyonunu yenilemek olduğunda, gaza basmaya hazırdık.

   

  İstasyonun içi bir LED'li aydınlatma konsepti ile aydınlatıldı. Müşterilerin mağazada kucaklandıklarını hissetmelerini sağlayan ve zamanlarını, sergilenen gıda ve mallara gözatarak harcama ihtimallerini arttıran hoş bir atmosfer oluşturmak için LuxSpace yukarıdan aydınlatmaları kullanıldı. Ürünü spot lambalarla aydınlatmak, müşterilerin dikkatini ona çekmeye de yardımcı olur ve ürünün görünümünü daha çekici hale getirir.

  Alt saçak ve ön avlu dahil istasyonun dış kısmı Mini 300 LED ve PetrolLED ile aydınlatıldı. Alt saçak aydınlatması, sürücüler için net görüşlü kucaklayıcı bir ambiyans oluşturmaya ek olarak, BP çalışanlarının güvenliğini iyileştirir. Bunun nedeni, LED'lerin uzun ömrünün, işçilerin onlara bakım uygulaması gerekmemesidir; diğer bir deyişle, artık uzun merdivenlere titreyerek çıkmak yok.

   

  Gücün, BP'ye, ayrı ayrı istasyon başına yılda 28.000 Avro kadar maliyeti vardır. Enerji tasarruflu armatürlerle Philips, BP'nin ışıklara güç vermeye harcadığı tutarı %40 oranında düşürebildi.

  • Mini 300 Stealth DGP333
   Mini 300 Stealth DGP333
   Mini 300 Stealth is a range of extremely efficient luminaires – with a choice of HID or LED light sources – that can be used to illuminate large areas with direct and/or indirect l...

  İlgili Referanslar

  • BP Krakow

   BP Krakow

   BP Krakow'un benzin istasyonu aydınlatması ile nasıl enerji tasarrufu sağladığını öğrenin