Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Emirates Arena'da

  doğru yoldaki ışıklandırma

  Emirates Arena,
  İngiltere


  Çığır açan projektörlerin Emirates Arena'daki fantastik spor görüşünü nasıl sağladığını öğrenin
  Philips Aydınlatma İngiltere'deki Emirates Arena'yı projektörlerle aydınlatıyor

  Lighting Arena gibi
  yüksek

  profilli bir projede, tedarikçilerin gerekli uzmanlığı ve deneyimi sunabilmesine ihtiyacınız vardır. Philips ekibinin profesyonelliği ve ürünlerin kalitesi, bu projenin başarısında çok önemli bir rol oynadı."

   

  - Tom Pheely, Arup

  Philips Spor Aydınlatma çözümleri ile aydınlatılan İngiltere'deki Emirates Arena'da sürüş yapan bisikletçiler

  Müşteri İhtiyacı

   

  Glasgow'daki Lighting Arena İskoçya'da sporun yeni yuvası olmaya koyuldu. 2014 ulusal oyunları için çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapmaya hazırlanan alan, tenis, bisikletçilik, judo, boks ve daha fazlası için doğru ışık seviyelerini sağlayabilen bir aydınlatma sistemine ihtiyaç duydu.

  Doğru aydınlatma 


  Emirates Arena gibi modern bir spor alanı için, düzgün aydınlatma kritiktir. 7.000 koltuklu ve bir dizi spor etkinliğine ev sahipliği yapan ana arenaya ek olarak, 4.000 izleyici için bir alana sahip komşu bir bisiklet yarış pisti vardır. Bisiklet yarış pisti İskoç bisikletçiliğinin evi haline gelmek üzere ayarlanmıştır ve iç mekanın dört yanında tutarlı ışık seviyelerine ihtiyaç duyar.


  Philips yarışı aydınlatmaya hazırdı. Arenanın etrafına, farklı ışık seviyeleri elde etmek için ayrı ayrı anahtarlanabilen 188 ArenaVision projektör kurduk. Bu ışık seviyeleri, etkinliğin durumuna göre veya televizyonda yayınlanıp yayınlanmadığına göre değiştirilebilir. Dynalite kontrol sistemi kullanılarak, personel farklı sporlar için 40 ön ayarlı ışık ayarı arasından seçim yapabilir.


  Bisiklet yarış pistinde, sporcular ve izleyiciler için kristal netliğinde görüşü sağlayan 272 başka ArenaVision projektör kuruldu. Maksimum görsel konfor ve netlik sağlamanın yanı sıra, operatörün parlaklığı, rengi, renk sıcaklığını ve satürasyonu ayarlamasını sağlayan, bağımsız ToBe Touched denetleyiciler yoluyla ayarlanabilir. Yeni ışıklar yerine kurulduğunda Emirates Arena göz alıcı bir başlangıca hazır oldu.


  Philips, aydınlatmanın optimum performansı sunmaya devam etmesini sağlayarak, bir artbakım paketi ile Arena'ya dahil olmaya devam edecektir.

  • ArenaVision MVF403
   ArenaVision MVF403
   ArenaVision MVF403; yüksek ışık çıkışı, optik verimlilik, kolay kurulum, güvenilirlik ve esneklik ile spor alanı aydınlatmasını bir üst seviyeye taşıyor. Kapalı spor salonları için...
  • Dynalite HF Ballast Controllers
   Dynalite HF Ballast Controllers
   Philips Dynalite, çoğu lamba tipiyle uyumlu çok çeşitli ışık ayarlayıcı birimleri destekler. Farklı tipteki lambalar için doğru ışık ayarlayıcıyı seçerek, aynı projede sınırsız say...
  • Smart Interfaces
   Smart Interfaces
   ToBeTouched serisi, kullanıcının sistem/armatürlerle etkileşimini arttırmak için hazırlanan arayüzlerden meydana gelirNeredeyse tüm aydınlatma armatürü/denetleyiciler için bir ToBe...

  Net görüş, 
  canlandırıcı etkinlikler

  Ekip

  Emirates Arena

  Müşteri

  İlgili Referanslar

  • Ghelamco Arena

   Ghelamco Arena

   Dış cephe aydınlatmasının yeni Ghelamco Arena'nın parlamasına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin

  • Friends Arena

   Friends Arena

   Modern stadyum aydınlatmasının, Friends Arena'nın uzaktaki hayranları büyülemesine nasıl yardımcı olduğunu keşfedin

  • Sinan Erdem Spor Salonu Dinamik LED Saha Aydınlatma Uygulaması

   Sinan Erdem Spor Salonu Dinamik LED Saha Aydınlatma Uygulaması

   Sinan Erdem Spor Salonu’nun saha ve tribün aydınlatmaları Philips aydınlatma tarafından yenilendi. Türkiye'nin ilk dinamik LED saha aydınlatma uygulaması.

  • Allianz Arena

   Allianz Arena

   16 milyon renk veren ve %60 enerji tasarrufu sağlayan ActiveSite dış cephe LED aydınlatma sistemi.