Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler
  Filtreleri kapat Filtreleri göster
  Daha çok filtre göster
  Daha az filtre göster
  • Ürün
  • Güç (W)
  • Dimleme
  • IK rating
  • IES
  • Broşür

  Sıralama ölçütü:

    Ürün ailesi bilgileri

    UV-C sınır aydınlatma ünitesi, yüzeylerin dezenfeksiyonu için tasarlanmış olup çok çeşitli uygulamalar için elverişlidir. UV-C sınır aydınlatma ünitesi homojen dağılımlı evrensel UV-C ışınımı sağlar. Dezenfeksiyon kapasitesi, kullanılan güce ve ilgili yüzeyin belirli mesafeden belirli süre boyunca ışımaya maruz bırakılmasına bağlıdır. Gözlere ve cilde zarar verme riskinin yüksek olması nedeniyle kullanımı sırasında hiçbir insan bulunmamalıdır. Performansı, etkinliğini daha da artıran ve UV-C ışığını ışıma yapılacak yüzeylere yönlendiren yüksek yansıtıcılıkta ve dayanıklı bir alüminyum gövde ile geliştirilmiştir. Özel koruma sayesinde lamba tutucular ve uç kapakları UV-C'ye karşı korunmuştur. Hem çıplak sınır aydınlatma ünitesi hem de reflektörlü sınır aydınlatma ünitesi için 1 ve 2 lambalı modelleri mevcuttur. Bu daha da büyük bir esneklik sunar.

    Benefits

    UV-C, doğrudan ışına maruz kalmış yüzeylerdeki birçok virüsü ve mikropları etkin bir şekilde etkisiz hale getirir (1). Dahası, laboratuvar testlerinde Signify'ın UV-C ışık kaynakları, 6 saniyelik maruz kalma süresiyle bir yüzeydeki SARS-CoV-2 virüsünün %99'unu etkisiz hale getirmiştir.
    Lamba ve aydınlatma armatürünün uzun kullanım ömrü boyunca etkinliği kanıtlanmış, etkili dezenfeksiyon.
    Çevre dostu: Kullanım sırasında veya sonrasında ozon emisyonu yoktur.
    Kontrollü erişim cihazları gibi tümleşik emniyet tedbirleri ile güvenle kullanılır.
    Çok sayıda uygulamada kullanılabilir.

    Özellikler

    Mümkün olan lamba yapılandırmaları: 1 veya 2 lambalı model.
    Reflektörlü veya reflektörsüz olarak mevcuttur.
    Philips T8 TUV lamba dahildir: 36 W.
    Tepe noktası 253,7 nm (UV-C) olan kısa dalga UV ışıması.
    Daha iyi yansıtma ve performans için yüksek yansıtmalı alüminyum muhafaza.
    Çeşitli montaj seçenekleri
    Yürürlükteki tüm yönetmelikler ve standartlarla uyumludur

    Uygulamalar

    Perakende: Alışveriş sepetleri, raflar ve tezgahları kirlenmeden koruma
    Okullar: Sınıf duvarları, zeminler, masalar ve yüzeyleri dezenfekte etme
    Bankacılık: Tezgahlar, kasalar ve çalışma yüzeylerini dezenfekte etme
    Yemek satış noktaları: Hazırlık yüzeyleri ve ekipmanların üzerindeki bakterileri ortadan kaldırma
    Kuaför ve güzellik salonları: Müşteri odaları, zemin, aynalar, sandalyeler, tezgah yüzeyleri ve diğer hassas alanları dezenfekte etme
    Ofisler: Çalışma odaları, toplantı alanları ve koridorları nötralize etme
    Konaklama: Misafir odaları, resepsiyon alanları ve sağlık tesislerini dezenfekte etme
    Tuvaletler: Tuvalet dolapları, lavabolar ve aynaları dezenfekte etme

    Uyarı ve Güvenlik

    TEHLİKE: Risk Grubu 3 UV ürünü. Diğer dezenfeksiyon sistemleri gibi UV-C lambaları ve cihazları da doğru şekilde kurulmalı ve kullanılmalıdır. UV-C'ye doğrudan maruz kalmak tehlikeli olabilir ve ciltte güneş yanması benzeri tepkilere ve korneada ciddi hasara yol açabilir. UV-C sınır aydınlatma üniteleri, montaj talimatlarında ve/veya kullanıcı kılavuzlarında belirtilenler gibi, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, yeterli güvenlik önlemleri içeren bir sistemdeki bileşenler olarak kullanılmalıdır.
    Philips UV-C ürünleri yalnızca yetkili ortaklar tarafından satılmalı ve sıkı güvenlik ve yasal gerekliliklerimize göre uzmanlar tarafından kurulmalıdır. UV-C ürünlerimiz, ölüme, kişisel yaralanmaya ve/veya çevrenin zarar görmesine neden olabilecek ve/veya yol açabilecek uygulamalarda ve faaliyetlerde kullanılmamalıdır.
    UV-C sınır aydınlatma ünitelerinin belirli virüs, bakteri, protozoa, mantar ve diğer zararlı mikro organizmaların etkisiz hale getirilmesindeki etkinliği, aşağıda "Avantajlar" başlığında açıklandığı gibidir. Signify ve şirketler grubu, UV-C sınır aydınlatma ünitelerinin kullanımının herhangi bir kullanıcıyı herhangi bir zararlı mikroorganizma, hastalık veya rahatsızlık ile enfeksiyondan ve/veya kirlenmeden koruyacağına veya önleyeceğine dair söz veya garanti vermez. UV-C sınır aydınlatma üniteleri medikal cihaz olarak onaylı değildir, bu amaçla tasarlanmamıştır ve kullanılmamalıdır çünkü bu terim, sınır aydınlatma ünitelerinin kullanıma sunulduğu ülkelerin yürürlükteki yasaları kapsamında tanımlanmış olabilir. Signify ve şirketler grubu, UV-C sınır aydınlatma ünitelerinin satışı, dağıtımı veya herhangi bir şekilde kullanıma sunulması ile ilgili sözleşmelerde belirtildiği gibi, UV-C sınır aydınlatma ünitelerinin, her biri bu belgede "Uygulama" başlığı altındaki kullanım kılavuzları ve/veya montaj talimatlarında açıklanan, kullanım amaçları dışında veya montaj ve çalıştırma talimatlarına aykırı herhangi bir şekilde kullanımından kaynaklanabilecek veya bunlarla ilgili olabilecek herhangi bir iddia veya hasar için hiçbir sorumluluk veya yükümlülüğe sahip olmayacaktır.
    İndirmeler
    Leaflets
    Görseller
    Software plugins
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    Eklemek için ürünü işaretleyin

    En yakın distribütörü veya iş ortağınızı bulun.


     

    En yakın distribütörü veya ortağı bulmak için tercih ettiğiniz ülkeyi seçin.

     

    Nereden satın alınır?

    Dünya haritasının görünüşü