Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler
  Filtreleri kapat Filtreleri göster
  Daha çok filtre göster
  Daha az filtre göster
  • Ürün
  • Güç (W)
  • Dimleme
  • IK rating
  • IES
  • Broşür

  Sıralama ölçütü:

    Ürün ailesi bilgileri

    Philips UV-C dezenfeksiyon üst hava cihazları serisinin bir parçası olan Philips UV-C dezenfeksiyon üst hava duvar monteli cihazı, çok çeşitli uygulamalarda havanın dezenfeksiyonu için duvarlara kurulabilecek şekilde tasarlanmıştır. Düşük tavan yüksekliklerine göre optimize edilen UV-C ışınları cihaz düzeyinde ve ötesinde dağıtılır. UV-C ışınları belirli reflektörler ve panjur tasarımı ile kontrol edilir. Bu da bir alandaki havayı dezenfekte ederken cihazın etkin olduğu yerin altında günlük işlerin devamlılığını sağlar.

    Benefits

    Philips UV-C duvara monte yukarıdan havalandırma armatürü, oda havasındaki COVID-19 hastalığına yol açan SARS-COV-2 virüsünün %99,99'unu 10 dakika içerisinde etkisiz hale getirmiştir. Virüs, 20'nci dakikada tespit edilebilir seviyenin altına düşmüştür.
    Bir odada hızlı dezenfeksiyon etkisi COVID-19 hastalığına neden olan virüs SARS-CoV-2'nin %83,6 azalması ile 2 dakika içinde elde edilir.
    İşle ilgili faaliyetler devam ederken cihaz seviyesinin altındaki havanın sessizce dezenfekte edilmesini sağlar.
    Philips UV-C lambaları ve sürücüleri kullanılır.
    Çevre dostu: Kullanım sırasında veya sonrasında ozon emisyonu yoktur.

    Özellikler

    Philips T5 TUV 25 W lamba dahildir.
    Tepe noktası 253,7 nm (UV-C) olan kısa dalgalı UV ışıması
    Panjurlar ve reflektör, insanların genelde bulunmadığı yerlerde, cihaz düzeyinde ve ötesinde UV-C'nin dağıtımını kontrol eder.
    Duvara monte kurulum
    IEC 62471 fotobiyolojik güvenlik standardıyla uyumludur.

    Uygulamalar

    Ofis
    Perakende sektörü
    Gıda satış yerleri
    Konaklama
    Okullar
    Bankacılık
    Tuvaletler

    Uyarı ve Güvenlik

    TEHLİKE: Risk Grubu 3 UV ürünü.Diğer dezenfeksiyon sistemleri gibi UV-C lambalarının ve cihazlarının da doğru şekilde kurulup kullanılması gerekir. UV-C ışınına doğrudan maruz kalmak tehlikeli olabilir, ayrıca ciltte güneş yanığı gibi bir tepkimeye ve korneada ciddi hasara yol açabilir. UV-C gözle görülemediği için UV-C üst hava cihazının yeterli korumalarla birlikte kurularak güvenli şekilde çalışması sağlanmalıdır. UV-C üst hava cihazları yalnızca montaj talimatlarında ve kullanım kılavuzlarında belirtilenlerle sınırlı olmamakla birlikte yeterli korumaları içeren bir sistemdeki bileşenler olarak kullanılabilir. UV-C'ye doğrudan maruz kalmak tehlikelidir. Philips UV-C aydınlatma armatürü sistemleri yalnızca yetkili ortaklar tarafından satılmalı ve sıkı güvenlikle ilgili ve yasal gerekliliklerimize göre uzmanlar tarafından kurulmalıdır. UV-C ürünlerimizin ölüme, kişisel yaralanmaya ve/veya ortama zarara neden olabilecek ve/veya yol açabilecek uygulamalarda ve faaliyetlerde kullanılmaları amaçlanmamıştır.
    [1] CAP, CLIA, AABB Sertifikalı Güvenlik Referans Laboratuvarı olan Innovative Bioanalysis tarafından yeterli hava dolaşımı olan bir odada yapılan laboratuvar testiyle elde edilen sonuçlara göre. Daha fazla bilgi için lütfen bu web sayfasının "ilgili araçlar" bölümünde yer alan test raporuna bakın
    İndirmeler
    Leaflets
    Görseller
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    Eklemek için ürünü işaretleyin

    En yakın distribütörü veya iş ortağınızı bulun.


     

    En yakın distribütörü veya ortağı bulmak için tercih ettiğiniz ülkeyi seçin.

     

    Nereden satın alınır?

    Dünya haritasının görünüşü