Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  UV-C dezenfeksiyon hava ünitesi G2

  UV-C Hava Dezenfeksiyon Ünitesi: Virüs ve Bakterilere ve SARS-CoV-2'ye karşı etkilidir.(*SARS-CoV-2 testi devam etmektedir)

  3 ürünün tümünü görüntüle PHILIPS
  UV-C dezenfeksiyon hava ünitesi G2
  Filtreleri kapat Filtreleri göster
  Daha çok filtre göster
  Daha az filtre göster
  • Ürün
  • Güç (W)
  • Dimleme
  • IK rating
  • IES
  • Broşür

  Sıralama ölçütü:

    Ürün ailesi bilgileri

    Philips UV-C hava dezenfeksiyon ünitesi, patojenlerin hava yoluyla bulaşmasına yönelik kapsamlı bir çözümdür. Havadaki patojenleri %99,99'dan fazla azaltır.UV-C ünitesi, dezenfeksiyon odasının içinde ekstra destekleyici metal yapı ile dayanıklı bir şekilde tasarlanmıştır. Estetik tasarım, iyi kontrol edilmiş UV-C radyasyonu (RG0) sağlar ve insanlar bulunduğunda da kullanılabilir. Aile, tüm iç mekan profesyonel uygulamaları için ideal olan üç dezenfeksiyon kapasitesine sahiptir.

    Benefits

    UV-C teknolojisi ile güçlü hava dezenfeksiyon performansı
    SARS-CoV-2'ye karşı etkilidir.
    UV-C Hava Dezenfeksiyonu havadaki patojenleri %99,99'dan fazla azaltır.
    Kullanıcı dostu arayüz: tek tuşla kontrol
    Güvenli kullanım: Ozon içermez.
    UV-C'ye dayanıklı malzeme
    Kolay bakım

    Özellikler

    Sadece 10 dakikada hava değişim hacmi
    Büyük boy: 50 m³ oda alanı; Saatte 400 m³'e kadar
    Orta boy: 33 m³ oda alanı; Saatte 260 m³'e kadar
    Küçük boy: 10 m³ oda alanı; Saatte 80 m³'e kadar

    Uygulamalar

    Tüm iç mekan alanınıza uygundur: çeşitli boyutlardaki kapalı alanlar için etkili hava dezenfeksiyonu.
    Ofis
    Konaklama
    Perakende
    Okullar
    Bankacılık
    Endüstri
    Aşı merkezleri
    Konut alanları
    Diğer iç mekan uygulamaları

    Uyarı ve Güvenlik

    UV-C Ürünlerimiz ölüme, kişisel yaralanmaya ve/veya çevrenin hasar görmesine neden olabilecek uygulamalarda veya faaliyetlerde kullanılmak üzere tasarlanmamıştır.Bu UV-C ürünü, iç mekan havasının dezenfeksiyonu için kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Bu UV-C ürünü tıbbi cihaz olarak onaylanmamıştır ve / veya tıbbi cihaz sertifikası yoktur.Dezenfeksiyondan önce arka kapak düzgün bir şekilde kapatılmalıdır, aksi takdirde UVC lambası çalışmaz.Ürün her türlü UV-C sızıntısını önlemek için tasarlanmıştır, ürün hasarı veya benzeri bir olay nedeniyle sızıntı olması durumunda lütfen kullanmayı bırakın ve Signify satış temsilcilerine bildirin. UV C ışığına maruz kalmanın neden olduğu kazalardan/yaralanmalardan Signify sorumlu değildir.Onarım için lütfen üretim veya bakım bölümüyle ve diğer benzer profesyonellerle iletişime geçin. Ürün normal çalışırken, üründen 200 mm uzaklıktaki UV C radyasyonu1 mW/m'den azdır. Güç kablosu hasar görürse cihaza özel bir kabloyla veya üreticisinden veya bakım bölümünden alınmış cihaza özel bir bileşenledeğiştirilmelidir.UV-C'ye maruz kalan lamba tutucusu, uç kapağı vb. aydınlatma armatürü parçaları (metal parçalar hariç), UV C ışık özelliğinden dolayı belirli bir kullanım süresinden sonra renk değiştirebilir.UVC lambasından yayılan UV-C ışığı, normal güneş ışığından çok daha “güçlüdür” ve maruz kalınması durumunda cildinizde şiddetli güneş yanığı benzeri reaksiyona neden olabilir ve benzer şekilde gözünüzün retinasına zarar verebilir.Bu cihaz, güvenliklerinden sorumlu bir kişi tarafından cihazın kullanımıyla ilgili gözetim altında olmadıkça veya talimat verilmedikçe (çocuklar dahil) fiziksel, duyusal veya zihinsel yetenekleri azalmış veya deneyim ve bilgi eksikliği olan kişilerin kullanımına uygun değildir.Cihazla oynamamalarını sağlamak için çocuklar gözetim altında tutulmalıdır.Lamba tüpünün kazara kırılması durumunda önce 30 dakika havalandırılmalıdır.Lütfen kalıntıları eldivenlerle alın, kapalı bir plastik torbaya koyun ve güvenli bir şekilde bertaraf edilmesi için yerel bir atık imha alanına götürün.
    İndirmeler
    Leaflets
    Görseller
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    Eklemek için ürünü işaretleyin

    En yakın distribütörü veya iş ortağınızı bulun.


     

    En yakın distribütörü veya ortağı bulmak için tercih ettiğiniz ülkeyi seçin.

     

    Nereden satın alınır?

    Dünya haritasının görünüşü