Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler
  Filtreleri kapat Filtreleri göster
  Daha çok filtre göster
  Daha az filtre göster
  • Ürün
  • Güç (W)
  • Dimleme
  • IK rating
  • IES
  • Broşür

  Sıralama ölçütü:

    Ürün ailesi bilgileri

    Philips mini UV-C dezenfeksiyon kabini (UVCC090), fare, klavye, kulaklıklar ve uzaktan kumandalar gibi küçük eşyaları, paylaşılan cihazları veya çok sayıda insanın dokunduğu nesneleri dezenfekte etmek için ideal çözümü sağlar. Basitçe ifade etmek gerekirse eşyaları mini odaya koyun ve sonra nesneleri UV-C ışığına maruz bırakmak için zamanlayıcıyı önerilen dezenfeksiyon şemasına göre ayarlayın. Mini UV-C dezenfeksiyon kabini, hafif olması nedeniyle birçok farklı alana yerleştirilebilir. Tasarımı ve taşınabilir boyutu ile müşterileriniz, konuklarınız ve çalışanlarınıza konaklama, ofis ve perakende bölümlerindeki birden fazla alanda ek koruma sunmak için benzersiz bir dezenfekte çözümü sağlamış olursunuz. Bu UV-C dezenfeksiyon kabini tıbbi cihaz olarak onaylanmamış ve/veya sertifikalandırılmamıştır.

    Benefits

    Dokunmatik panel ile zaman ayarı ve dezenfeksiyon süresi kontrolü kolaydır: Farklı boyutlardaki objelerin dezenfeksiyonu için 180 sn./300 sn./600 sn./900 sn.
    Otel misafir odalarına, resepsiyon alanlarına ve ofis çalışma alanlarına kolayca uyacak modern tasarım, taşınabilir boyut ve hafiflik.
    Yanlışlıkla kapı açıldığında UVC'ye maruz kalmayı önleyen manyetik anahtar da dahil dezenfeksiyonu güvenli hale getirmeye yönelik gelişmiş özellikler.

    Özellikler

    Gömülü yüksek yansıtmalı metal plaka sayesinde tüm yönlerden UV-C ışıma kapsaması ile dezenfekte etmek için tasarlanmıştır.
    İki küçük pencere, dezenfeksiyon işlemini takip etmeyi sağlar.
    Philips 253,7 nm UV-C tüpü kullanım esnasında ozon yaymaz.

    Uygulamalar

    Konaklama
    Ofis

    Uyarı ve Güvenlik

    TEHLİKE: Diğer dezenfeksiyon sistemleri gibi UV-C lambaları ve cihazları da doğru şekilde kurulmalı ve kullanılmalıdır. UV-C'ye doğrudan maruz kalmak tehlikeli olabilir ve ciltte güneş yanması benzeri tepkiler ile korneada ciddi hasara yol açabilir. Philips UV-C ürünleri yalnızca yetkili ortaklar tarafından satılmalı, uzmanlar tarafından sıkı güvenlik ve yasal gerekliliklerimize uygun olarak kurulmalıdır. UV-C ürünlerimiz, ölüme, kişisel yaralanmaya ve/veya çevrenin zarar görmesine neden olabilecek ve/veya yol açabilecek uygulamalarda ve faaliyetlerde kullanılmamalıdır.SORUMLULUK REDDİ:Mini UV-C dezenfeksiyon kabininin belirli virüs, bakteri, protozoa, mantar ve diğer zararlı mikro organizmaların etkisiz hale getirilmesindeki etkinliği, aşağıda "Avantajlar" başlığında açıklandığı gibidir. Signify ve şirketler grubu, mini UV-C dezenfeksiyon kabininin kullanımının herhangi bir kullanıcıyı herhangi bir virüs, bakteri, protozoa, mantar, hastalık veya rahatsızlık ile enfeksiyondan ve/veya kirlenmeden koruyacağına veya önleyeceğine dair söz veya garanti vermez. Mini UV-C dezenfeksiyon kabini tıbbi cihazları dezenfekte etmek için onaylı değildir, tıbbi uygulama amaçlı olarak tasarlanmamıştır ve kullanılmamalıdır. Signify ve şirketler grubu, mini UV-C dezenfeksiyon kabininin satışı, dağıtımı veya herhangi bir şekilde kullanıma sunulması ile ilgili sözleşmelerde belirtildiği gibi, mini UV-C dezenfeksiyon kabininin, her biri bu belgede "Uygulama" başlığı altındaki kullanım kılavuzları ve/veya montaj talimatlarında açıklanan, kullanım amaçları dışında veya montaj ve çalıştırma talimatlarına aykırı herhangi bir şekilde kullanımından kaynaklanabilecek veya bunlarla ilgili olabilecek herhangi bir iddia veya hasar için hiçbir sorumluluk veya yükümlülüğe sahip olmayacaktır.
    İndirmeler
    Leaflets
    Görseller
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    Eklemek için ürünü işaretleyin

    En yakın distribütörü veya iş ortağınızı bulun.


     

    En yakın distribütörü veya ortağı bulmak için tercih ettiğiniz ülkeyi seçin.

     

    Nereden satın alınır?

    Dünya haritasının görünüşü