Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler
  Filtreleri kapat Filtreleri göster
  Daha çok filtre göster
  Daha az filtre göster
  • Ürün
  • Güç (W)
  • Dimleme
  • IK rating
  • IES
  • Broşür

  Sıralama ölçütü:

    Ürün ailesi bilgileri

    Sensörlü doğrusal UV-C, yüzeylerin dezenfeksiyonu için tasarlanmış olup çok çeşitli uygulamalar için elverişlidir. Doğrusal UV-C homojen dağılımlı evrensel UV-C ışınımı sağlar. Dezenfeksiyon kapasitesi, kullanılan güce ve ilgili yüzeyin belirli mesafeden belirli süre boyunca ışımaya maruz bırakılmasına bağlıdır. Gözlere ve cilde zarar verme riskinin yüksek olması nedeniyle kullanımı sırasında hiçbir insan ya da hayvan bulunmamalıdır. Sensörün menzilinde bir insan yada hayvan tespit edildiğinde doğrusal UV-C'yi otomatik olarak kapatan, sensörlü izleme kullanılan güvenlik kontrolleri ile birlikte sunulur. Performansı, UV-C ışığını, ışıma yapılacak yüzeylere sensör menzilinde yönlendiren, yüksek yansıtıcılığa ve dayanıklılığa sahip bir alüminyum gövde ile artırılmıştır.

    Benefits

    UV-C, doğrudan ışına maruz kalmış yüzeylerdeki birçok virüsü ve mikropları etkin bir şekilde etkisiz hale getirir.1 Dahası, laboratuar testlerinde Signify'ın UV-C ışık kaynakları, 6 saniyelik maruz kalma süresiyle bir yüzeydeki SARS-CoV-2 virüsünün %99'unu etkisiz hale getirmiştir.
    Lamba ve aydınlatma armatürünün uzun kullanım ömrü boyunca etkinliği kanıtlanmış, etkili dezenfeksiyon.
    Çevre dostu: Kullanım sırasında veya sonrasında ozon emisyonu yoktur.
    Bir insan veya hayvan algılandığında doğrusal UV-C'yi otomatik olarak kapatan, fiziksel olarak entegre edilmiş sensörler gibi korumalarla donatılmıştır.
    Çok sayıda uygulamada kullanılabilir.
    Uygulamaya göre ayarlamak için 30 dakika, 1 saat, 2 saat ve 3 saatlik zamanlayıcı ön ayarları.
    Çalışmaya başlamadan önce ve çalışma sırasında otomatik sensör ile kendi denetimi.
    Çevre alanda (5 m yarıçap) herhangi bir insan veya hayvan tespit edildiğinde Otomatik Kapanma.
    Kapsama alanı dışında kazara maruz kalmayı önlemek için UV-C ışınımını sensör aralığının ötesinde keser.
    Dezenfeksiyon işlemi devam ederken sürekli görsel uyarı.

    Özellikler

    Sensör kapsama alanının dışındaki 0 risk grubuna UV-C ışınımını kesmek için özel olarak tasarlanmış ayna optik sistemi.
    Özel olarak tasarlanmış ayna optik sistemi, ışınımın kontrollü dağılımı ile etkinliği (Al Kapaklı UVC Sınır Aydınlatma Ünitesi ile karşılaştırıldığında) ortalama %90 artırır.3
    Uygulamaya göre zaman ayarları için sensörde kısma anahtarı vardır.
    Philips T8 TUV lamba dahildir: 36 W.
    Tepe noktası 253,7 nm (UV-C) olan kısa dalga UV ışıması.
    Çeşitli montaj seçenekleri

    Uygulamalar

    Perakende: Alışveriş sepetleri, raflar ve tezgahları dezenfekte etme.
    Kuaför ve güzellik salonları: Müşteri odaları, zemin, aynalar, sandalyeler, tezgah yüzeyleri ve diğer hassas alanları dezenfekte etme
    Okullar: Sınıf duvarları, zeminler, masalar ve yüzeyleri dezenfekte etme
    Ofisler: Çalışma odaları, toplantı alanları ve koridorları nötralize etme
    Bankacılık: Tezgahlar, kasalar ve çalışma yüzeylerini dezenfekte etme
    Konaklama: Misafir odaları, resepsiyon alanları ve sağlık tesislerini dezenfekte etme
    Yemek satış noktaları: Hazırlık yüzeyleri ve ekipmanların üzerindeki bakterileri ortadan kaldırma
    Tuvaletler: Tuvalet dolapları, lavabolar ve aynaları dezenfekte etme

    Uyarı ve Güvenlik

    TEHLİKE: Risk Grubu 3 UV ürünü. Diğer dezenfeksiyon sistemleri gibi UV-C cihazları da doğru şekilde kurulmalı ve kullanılmalıdır. UV-C'ye doğrudan maruz kalmak tehlikeli olabilir ve ciltte güneş yanması benzeri tepkiler ile korneada ciddi hasara yol açabilir. UV-C gözle görülemediğinden doğrusal UV-C, güvenli şekilde çalışabilmesi için yeterli korumalarla birlikte kurulmalıdır. Doğrusal UV-C'ler, montaj talimatlarında ve/veya kullanıcı kılavuzlarında belirtilenler gibi, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, yeterli güvenlik önlemleri içeren bir sistemdeki bileşenler olarak kullanılmalıdır.
    Philips UV-C ürünleri yalnızca yetkili ortaklar tarafından satılmalı ve sıkı güvenlik ve yasal gerekliliklerimize göre uzmanlar tarafından kurulmalıdır. UV-C ürünlerimiz, ölüme, kişisel yaralanmaya ve/veya çevrenin zarar görmesine neden olabilecek ve/veya yol açabilecek uygulamalarda ve faaliyetlerde kullanılmamalıdır.
    Doğrusal UV-C dezenfeksiyonların belirli virüs, bakteri, protozoa, mantar ve diğer zararlı mikro organizmaların etkisiz hale getirilmesindeki etkinliği, aşağıda "Avantajlar" başlığında açıklandığı gibidir. Signify ve şirketler grubu, doğrusal UV-C'lerin kullanımının herhangi bir kullanıcıyı herhangi bir zararlı mikroorganizma, hastalık veya rahatsızlık ile enfeksiyondan ve/veya kirlenmeden koruyacağına veya önleyeceğine dair söz veya garanti vermez. Doğrusal UV-C'ler Amerika Gıda ve İlaç İdaresi (FDA) ve/veya başka herhangi bir düzenleyici kurum tarafından medikal cihaz olarak onaylanmamış ve/veya sertifikalandırılmamıştır. Bu nedenle, doğrusal UV-C'ler tıbbi cihazları, tıbbi cihazların bulunduğu alanları dezenfekte etmek ve/veya tıbbi amaçlar için tasarlanmamıştır ve bu amaçla kullanılmamalıdır. Signify ve şirketler grubunun, doğrusal UV-C'lerin satışı, dağıtımı veya herhangi bir şekilde kullanıma sunulması ile ilgili sözleşmelerde belirtildiği gibi, doğrusal UV-C'lerin amaçlanan kullanımları dışında veya kurulum/çalıştırma talimatlarına aykırı herhangi bir kullanımından kaynaklanabilecek veya bunlarla ilgili olabilecek herhangi bir iddia veya hasar için hiçbir sorumluluk veya yükümlülüğü olmayacaktır.
    İndirmeler
    Leaflets
    Görseller
    Software plugins
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    Eklemek için ürünü işaretleyin

    En yakın distribütörü veya iş ortağınızı bulun.


     

    En yakın distribütörü veya ortağı bulmak için tercih ettiğiniz ülkeyi seçin.

     

    Nereden satın alınır?

    Dünya haritasının görünüşü