Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  ReachElite eW Powercore

  Temel beyaz ışıkla yüksek performanslı, uzun aydınlatma menzilli dış mekan LED aydınlatma armatürü

  Color Kinetics
  ReachElite eW Powercore
  Color Kinetics

    Ürün ailesi bilgileri

    ReachElite, geniş ölçekli dış mekan yapılarını aydınlatmak için tasarlanmış, uzun aydınlatma menziline sahip, üstün kaliteli dış mekan armatürüdür. Köprülerden ve bina cephelerinden anıtlara ve gökdelenlere kadar büyük yapıların dış cephelerini aydınlatmak için uygundur. 90 metreden daha uzakta bulunan hedefleri aydınlatacak kadar güçlü olan ReachElite, LED'li aydınlatma alanında optik kalite çıtasını yükseltmektedir. ReachElite ürünlerinin rakiplerinden ayrılmasını sağlayan özellikleri verimliliği, oldukça estetik ve uyumlu olmasıdır. ReachElite, tam istediğiniz noktaya yüksek kaliteli beyaz ışık sağlar; bu nedenle ışık dağılımı konusunda son derece verimlidir. Boşa harcanan ışığı azaltır; bunun yanı sıra armatürün dar açılı ışığı ve optikler sayesinde yüksek estetik oranına sahiptir. Kendinden 3°'nin altında olan ışın açısıyla ReachElite, üstün kaliteli dış mekan LED armatür piyasasına yeni bir hassasiyet düzeyi getirmektedir. Daha fazla bilgi için aşağıdaki adresi ziyaret edin: www.colorkinetics.com/ls/EssentialWhite/ReachElite-eW-Powercore/.

    Benefits

    Işıklandırma, spot aydınlatma, duvar aydınlatma ve duvar yıkama dahil çok çeşitli aydınlatma uygulamalarında uzmandır
    Kendinden 3° ışın açısı, ışığın 150 metre uzaklıkta hedeflere ulaşmasını sağlar
    Chromasync teknolojisi, ürün ailesinde bulunan tüm LED armatürler arasındaki renk tutarlılığını iyileştirir.

    Özellikler

    Light System Manager, Video System Manager, Video System Manager Pro, iPlayer 3, Antumbra iColor Keypad ve ColorDial Pro dahil Philips Color Kinetics'in bütün kontrol modülleri serisinin yanı sıra üçüncü taraf kontrol modülleriyle de sorunsuz çalışır.
    ReachElite Powercore, 1500 saatten fazla paslanmazlık için ASTM B117 standardını ve 3G titreşim oranıyla ANSI C136.31-2010 standardını karşılayarak paslanmaya karşı daha fazla korumanın yanı sıra su birikmesini önlemesiyle yıllar süren güvenilir kullanım sunar.
    Altı farklı dağınık lens, örtücü, tam ve yarım parlama levhası, taş muhafazası ve tüm ReachElite armatürleri için kızak montajı içeren yüksek kaliteli Philips aksesuarları tam serisi arasından seçim yapın.
    ReachElite'in üç modeli mevcuttur: 100 W, 200 W ve 300 W. Her armatür; birbirinden bağımsız olarak yönlendirilebilen bir, iki veya üç adet 100 W'luk başa sahiptir.

    Uygulamalar

    Büyük imzalı bina cepheleri ve yapılar
    İndirmeler
    Görseller
    İlgili araçlar
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    Eklemek için ürünü işaretleyin

    En yakın distribütörü veya iş ortağınızı bulun.


     

    En yakın distribütörü veya ortağı bulmak için tercih ettiğiniz ülkeyi seçin.

     

    Nereden satın alınır?

    Dünya haritasının görünüşü