Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

    Ürün ailesi bilgileri

    Vaya Linear LP düşük düzeyli sıyırma uygulamaları için geniş 120° veya 28° x 84° eliptik optiklere sahip, çok ince, dış mekan, doğrusal aydınlatma armatürüdür. İnce yapısı, sınırlı arka alanı veya mevcut kurulum yüksekliği olan alan kısıtlamalı uygulamalar için idealdir. Dayanıklı Vaya Linear LP G2, statik aç-kapat veya standart DMX-512 aracılığıyla dinamik kontrol seçenekleriyle çok çeşitli renkler ve beyaz CCT seçenekleri sunar. Entegre güç kaynağı ve su geçirmez konnektörlerle özel tasarımı kablolamayı kolay, hızlı ve güvenilir hale getirir.Daha fazla bilgi için aşağıdaki adresi ziyaret edin: www.colorkinetics.com/vaya/linear-lp-g2-white/.

    Benefits

    Alanın kısıtlı olduğu ve düşük profilli uygulamalar için uygundur (iç ve dış mekan)
    Hızlı ve kolay kurulum
    Düşük düzey sıyırma veya dış mekan kontur aydınlatma uygulamalarına olanak tanır

    Özellikler

    Linear LP minyatür boyutu ve özel tasarımlı optikleriyle küçük alanlar ve yakın arka mesafeler için idealdir.
    Basit - Hacimli harici düşük voltajlı güç kaynaklarına olan ihtiyacı ve ilgili kablolama sınırlamalarını ortadan kaldırıp daha fazla kurulum esnekliğine ve eğimli bir kuruluma olanak sağlayan hepsi bir arada ince muhafazada doğrudan 100 ila 240 VAC girişle çalışır.
    İsteğe bağlı Aç-Kapat veya DMX-512 kontrolü, karartmaya ve endüstri standardı protokollerle dinamik kontrole izin vererek kolay kurulum ve üçüncü taraf sistem entegrasyonu sağlar.
    Vaya Linear serisi iki farklı uzunlukta ve geniş ya da eliptik ışın açılarında mevcuttur; 2700 K sıcak ila 5000 K soğuk arasında değişen dört farklı renk sıcaklığı seçkisi sunar; iç mekan ve dış mekan doğrusal aydınlatma uygulamaları için çeşitli tek renkli ve ayarlanabilir montaj destekleri sayesinde çok yönlü bir alet kutusudur.
    Anodize alüminyum muhafaza, temperlenmiş cam, basınç düzenleyici hava delikleri ve IP66 dış mekan derecesi bu ürünü zorlu dış mekan ortamlarından korurken su geçirmez konnektörler güvenilir ve hızlı kurulumu garanti eder.

    Uygulamalar

    Dış mekan kontur aydınlatma
    Düşük düzey sıyırma
    İndirmeler
    Leaflets
    Görseller
    Software plugins
    İlgili araçlar
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    Eklemek için ürünü işaretleyin

    En yakın distribütörü veya iş ortağınızı bulun.


     

    En yakın distribütörü veya ortağı bulmak için tercih ettiğiniz ülkeyi seçin.

     

    Nereden satın alınır?

    Dünya haritasının görünüşü