Öneriler

    Ürün ailesi bilgileri

    ActiLume Kablosuz 1-10 V sistemi, OccuSwitch Kablosuz cihazları ile birlikte çalışabilir.ActiLume Kablosuz 1-10 V sistemi ile çalışan kablosuz aydınlatma armatürleri, doluluk bilgisini paylaşır ve sensörler hiçbir varlık algılamadığında kapanır.ActiLume 1-10 V sensörü, bağlı kablosuz Anahtar Kutularının gün ışığından tasarruf etmesini sağlar. Bu gün ışığı düzenlemesi, kablosuz ağ üzerinden paylaşılmaz.Kablosuz bir ağ içinde kablosuz cihazlar ile çeşitli bölgeler oluşturmak mümkündür. Bu bölgeler içinde görünümler oluşturulabilir ve bunlar kablosuz uzaktan kumanda kullanılarak geri çağrılabilir.

    Benefits

    Ek kablolama maliyeti olmadan maksimum esneklik; zeminde serbest duran aydınlatma armatürleri kontrollü bir aydınlatma sistemi oluşturmak için kullanılabilir.
    Işık sadece alandaki herkes ayrıldığında tamamen kapatılacak olsa da, bir tek kişi çalışma alanından ayrıldığında ışığı karartarak maksimum enerji tasarrufu sağlamak amacıyla çeşitli sensörler de kullanılabilir.
    Sistemi manuel olarak geçersiz kılmak ve üç görünüm kaydetmek ve geri çağırmak için uzaktan kumanda kullanılabilir.
    Kurulumu kolay enerji tasarrufu çözümleri sunar.

    Özellikler

    ActiLume Kablosuz 1-10 sistemi ile hücrelerde/zeminde serbest duran ve asılan aydınlatma armatürleri, yüksek kablo maliyeti ortaya çıkarmayan ve ileride ihtiyaç duyulacak esnek yapıya uygun bir sistem oluşturmak için kolaylıkla birbirine bağlanabilir.
    Kablosuz ağ, ZigBee standardına dayanır. ZigBee, pille çalışan cihazlarda uzun pil ömrünü garantilemek için düşük veri hızında iletişimi destekleyen sağlam, güvenli ve ince örgüsel bir ağ oluşturur.
    Zaman içinde, OccuSwitch Kablosuz (OSW) ailesinden başka cihazları da dâhil etmek üzere ağ genişletilebilir. OccuSwitch Kablosuz ailesi, bir OSW Aktüatör'den ve bir sensörler ailesinden oluşur.
    Bir kablosuz ağda 16'ya kadar kablosuz cihaz bağlanabilir.
    ActiLume 1-10 V sensörün özellikleri korunur: 1/3 ila 3 aralığında ışık algılama ayarı, 1 ila 30 dakika arasında özelleştirilebilir gecikme süresi; 100 saatlik ısındırma modunu etkinleştirme.
    Anahtar Kutusundaki Dokunma ve Kısma işlevini kullanarak kişisel kontrol ile tek tek veya kablosuz uzaktan kumanda ile ağ üzerindeki çeşitli cihazları geçersiz kılma.

    Uygulamalar

    ActiLume Kablosuz sistemi, çeşitli iç mekân uygulamaları için tasarlanmıştır.
    ActiLume 1-0 V sensörü, maksimum 3,5 m tavan yüksekliği için tasarlanmıştır. Başka algılama alanlarına ihtiyaç duyulursa, ağ OccuSwitch Kablosuz sensörler ile genişletilebilir.
    İndirmeler
    Leaflets
    Görseller
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    • Eklemek için ürünü işaretleyin
      
    Eklemek için ürünü işaretleyin

    En yakın distribütörü veya iş ortağınızı bulun.


     

    En yakın distribütörü veya ortağı bulmak için tercih ettiğiniz ülkeyi seçin.

     

    Nereden satın alınır?

    Dünya haritasının görünüşü