Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Kentsel aydınlatmanın
  bir sonraki bölümü

  Şehir İnsan Işık araştırması

  Biraz ışık ilhamı alın. Şehir İnsan Işık araştırması kentsel aydınlatmadaki en son ve gelecekteki gelişmelere bir bakıştır. Mimarlardan, planlamacılardan ve yaratıcı liderlerden girdilerle, şehirlerimizin gelecekte nasıl görüneceğini ve hissettireceğini inceler.

   

  Araştırma programının en son sonucu, uzman görüşlerine, temel eğilimlere ve Yaşanılır Şehir Oluştur atölyemizden kaynaklanan ilham verici konseptlere sahip bir kitapta yayınlanır.

   

  Bu en yeni incelemeye göz atmak hem sosyokültürel hem de kentsel aydınlatma perspektiflerinden Avrupa şehirlerinin kaderine bir miktar ışık tutacaktır.

   

  Tüm dünyada uzmanlaşmış kitapçılarda 2014 Şehir İnsan Işık araştırma kitabını arayın, Amazon.com adresinden sipariş edin veya defter sürümünü kontrol edin. Ayrıca aşağıdaki indirme bölümüne bakın.

  Şehir İnsan Işık araştırma kitabından eskiz

  Uzman röportajları

   

  Biraz bilgilendirici görüş için hazır mısınız? Kitap, tanınan düşünce liderleri, endüstri uzmanları ve kentsel tasarım, mimari ve planlamanın lider uygulayıcıları ile diyalogları içerir.

  Bir uzmanla röportaj

  Kentsel Gelecekler matrisi

   

  Kentsel Gelecekler matrisi ile tanışın: tüm şehir insan ışık programı için referans aracı. Bu pratik analitik cihaz ve aydınlatma stratejinizi tanımlamak için onu nasıl kullanabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi alı.

  Kentsel gelecekler matrisini açıklayan bir uzman

  Atölyeler  

   

  Yaşanılır Şehir Oluştur atölyelerinde geliştirilen ışık aydınlatma konseptlerini öğrenin Bu etkinlikler altı farklı Avrupa şehrinde yürütüldü ve Avrupa'nın en tanınmış kentsel planlamacıları ve peyzaj mimarlarından bazıları tarafından katılım sağlandı.

  Bir atölye sırasında eskiz yapan bir kadın

  Marco Bevolo

   

  Marco stratejik tasarım, insan araştırması ve kentsel gelecekler alanlarında bir uzmandır. Marco Bevolo Consulting'in kurucusudur ve Hollanda'daki Philips Design genel merkezinde eski bir Yöneticidir.

   

  Wharton Business School, Temasek Polytechnic Singapore, Istituto Europeo di Design, Fashion Institute Arnhem ve University of Tilburg, Hollanda'da ders vermiştir.

   

  Övgüyü hak ettiği pek çok konu arasında, iki ESOMAR en iyi and makale konferans ödülü ve bir Emerald Literati Award for Excellence bulunmaktadır. Profesyonel Fütüristler Derneği üyesidir.

  Kitabın yazarları
  Tapio

  Tapio Rosenius

   

  Tapio, dijital içerik oluşturma, aydınlatma yazılımı geliştirme ve tasarım stratejileri gibi en son hizmetleri kapsayan benzersiz şekilde entegre bir portfolyoya sahip, mimari aydınlatma çözümleri ve ışık sanatında uzmanlaşmış bir şirket olan Lighting Design Collective'in kurucusudur. Şirketin merkezi Madrid, Londra ve Helsinki'dir ve şirket, küresel olarak bir ortak çalışanlar ağı ile işler.

  Orijinal olarak Finlandiyalı olan Tapio, çalışmaları 25'i aşkın ülkede gerçekleştirilmiş ve aydınlatma tasarımı ve sanat alanlarında sayısız ödülle tanınan bir tasarımcı ve sanatçıdır.


  Tapio UCL Bartlett University, Londra'dan Bilim Yüksek Lisansına ve TTVO, Finlandiya'dan Aydınlatma Tasarımı'nda bir Medianomi'ye sahiptir. Mimarlık ve tasarım akademilerinde ve profesyonel etkinliklerde düzenli bir konuşmacıdır.

  Bizimle temasa geçin

   

  Profesyonel aydınlatma sistemlerimizin herhangi birine ilişkin sorularınız için, lütfen bu formu kullanın

   

  Sorularınızı daha ayrıntılı hale getirmek için ayrıntılı formumuzu kullanın