Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Hayatları ışıkla

  zenginleştiren
  şehirleri tanımak

  Şehir İnsan Işık programı

  Şehir İnsan Işık programı, tüm dünyadan insanların yaşamlarını geliştiren, aydınlatma profesyonelleri ile geleceğin şehrinde aydınlatmanın rolünü araştıran, gösteren ve bu konuda bilgi alışverişinde bulunan açık bir platformdur.

   

  Kentsel ortamlarda ışığın kullanımı için heyecan verici potansiyeli açığa çıkaran bir araştırma projesi olarak 1996'da başladı. Bulgular, heyecan verici yeni aydınlatma konseptleri geliştirme konusunda pek çok aydınlatma profesyoneline ilham verdi.

   

  Bugün, bu konseptlerden çoğu şehirlerimizin gece görünüşünü ve verdiği hissi dönüştürüyor. Program, tüm dünyada aydınlatma profesyonelleri ile birlikteliğine devam ediyor, yaratıcı projeleri destekliyor ve şehir, insan ve ışık arasındaki ilişkiyi keşfediyor.

   

  Örneğin her yıl, şehir insan ışık ödülleri vatandaşların zindeliğini arttırmak için en çok şeyi yapmış dış mekan aydınlatma projelerini onaylar.

  Şehir İnsan Işık


  Program farklı öğeleri içerir

   

  Kentsel aydınlatma hizmetleri & araçları

   

  Şehrinizi ışıkla şekillendirin. Harika kentsel ve mimari aydınlatma fikirleri tasarlamanız için gereken tüm ürünleri ve araçları ve onları hayata geçirmeniz için gereken hizmetleri sağlarız.

  Philips kentsel aydınlatma ile Cenevre, İsviçre'de güzelce aydınlatılan meydan

  Referanslar

  Bizimle temasa geçin

   

  Profesyonel aydınlatma sistemlerimizin herhangi birine ilişkin sorularınız için, lütfen bu formu kullanın

   

  Sorularınızı daha ayrıntılı hale getirmek için ayrıntılı formumuzu kullanın