LED sokak aydınlatması, yüksek ışık kalitesi sunar
LED armatürleri, temelde küçük bilgisayarlara benzeyen dijital cihazlardır. Doğru elektroniklerle, bağlantılı bir aydınlatma sistemi oluşturmak için veri ağlarına bağlanabilirler.
Akıllı LED aydınlatma, yolları ve sokakları ışıklandırır
Bağlantılı aydınlatma sistemi, standart kablolu ve kablosuz iletişim teknolojileri ile – ya da bunları birlikte kullanarak – ağlara ve kişilere bağlanır.
Bir çalışan, bağlantılı teknolojinin kurulumunu gerçekleştirir
Bağlantılı aydınlatma sistemleri, çalışmalarına ilişkin enerji tüketimi, çalışma saatleri, dahili sıcaklık, arızalar ve ışık noktasının konumu ile özelliklerini de içeren verileri devamlı olarak rapor eder.
LED sokak aydınlatması direklerindeki sensörlerden veriler toplayın
Sensörler, bilgi toplama amacıyla bağlı aydınlatma sistemlerine eklenebilir. Aydınlatma iç mekanlarda ve kentsel alanlarda kurulu olduğu için, bağlantılı aydınlatma sistemleri geniş sensör ağları oluşturmak için en iyi yöntemi sunar.
Bağlantılı teknoloji, veri güdümlü görüşler sunar
Bulut depolama, veri analizi ve yazılım kontrol panelleri sayesinde, aydınlatma sisteminden toplanan veriler etkinlikler ve operasyonlara ilişkin yeni görüşler almak amacıyla kullanılabilir. Bu sayede, Nesnelerin İnternetinin geniş potansiyelinden faydalanma olanağına sahip oluruz.