Daha fazla marka

Öneriler

  Tornado

  Spiral enerji tasarruflu ampul

  12 W (60 W), E14 duy, Sıcak Beyaz 8718291731337 Benzer ürünler bul
  • Artırılmış konfor için maksimum parlaklık

   8718291731337

   Tornado

   Spiral enerji tasarruflu ampul

   8718291731337 Benzer ürünler bul

   Philips Tornado enerji tasarruflu ampuller anında parlak ışık sunar ve renklerin daha canlı görünmesini sağlar. Kompakt tasarımı sayesinde neredeyse her yere sığan bu enerji tasarruflu spiral ampul, 8 yıla kadar enerji ve para tasarrufu sağlar. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Artırılmış konfor için maksimum parlaklık

  Daha parlak, ilham verici bir ev

  • Uzun ömürlü - 8 yıla kadar kullanım ömrü

   Uzun ömürlü - 8 yıla kadar kullanım ömrü

   Philips enerji tasarruflu ampuller dayanıklı bir tasarıma sahiptir. 8 yıla kadar kullanım ömrü sayesinde sık sık ampul değiştirme zahmeti ve masrafından kaçınırken yıl boyunca enerji tasarrufu yaparsınız.

  • Philips ambalajının ne söylediğine güvenebilirsiniz

   Philips, lamba performansıyla ilgili sözlerini tutar. Philips ambalajının ışık çıkışı, kullanım ömrü ve akkor lambalara göre watt gücü eşdeğerine dair söylediklerine güvenebilirsiniz.

  • Karbon ayak izi

   Enerji tasarruflu aydınlatmalar evinizdeki enerji kullanımını azaltır; bu da yalnızca daha düşük elektrik faturasıyla kalmaz, aynı zamanda enerji tedarikçinizden daha az karbon (CO2) çıkışı da sağlar. Birlikte bu dünyayı yaşamak için daha iyi bir yer yapacağız.

  • Anahtarı çevirdiğiniz andan itibaren enerji tasarrufu yapın

   Tüm Philips enerji tasarruflu aydınlatmalar, anahtarı çevirdiğiniz andan itibaren enerji tasarrufu sağlar. Kullanım ömürleri boyunca daha az kW kullanırlar ve bu sayede daha düşük bir elektrik faturasının da gelmesini sağlarlar. Enerji tasarrufunun düzeyi, lambanın türüne ve teknolojiye göre değişiklik gösterir.

  Tüm teknik özellikleri gör
  • Bir lambanın kırılmasının sağlığınız üzerinde etki yapması son derece düşük bir ihtimaldir. Bir lamba kırıldığında, odayı 30 dakika boyunca havalandırın ve tercihen eldiven giyerek parçaları kaldırın. Parçaları plastik bir poşete koyun ve geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürün. Elektrik süpürgesi kullanmayın.
  • * Kompakt flüoresan lambalar özel atık olarak görülmelidir, geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürülmeleri gerekmektedir. Avrupa Aydınlatma Endüstrisi cıva, diğer metaller, cam vb.'ni geri dönüştürebilen bir altyapı kurmuştur.