Daha fazla marka

  Tornado

  Spiral enerji tasarruflu ampul

  15 W (60 W), B22 duy, Sıcak Beyaz 8718291137993 Benzer ürünler bul
  • Artırılmış konfor için maksimum parlaklık

   8718291137993

   Tornado

   Spiral enerji tasarruflu ampul

   8718291137993 Benzer ürünler bul

   Ekstra küçük spiral şekliyle üstün parlaklık sunan gelişmiş teknoloji için Philips Tornado enerji tasarruflu ampulleri seçin. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Artırılmış konfor için maksimum parlaklık

  Daha parlak, ilham verici bir ev

  • Anahtarı çevirdiğiniz andan itibaren enerji tasarrufu yapın

   Tüm Philips enerji tasarruflu aydınlatmalar, anahtarı çevirdiğiniz andan itibaren enerji tasarrufu sağlar. Kullanım ömürleri boyunca daha az kW kullanırlar ve bu sayede daha düşük bir elektrik faturasının da gelmesini sağlarlar. Enerji tasarrufunun düzeyi, lambanın türüne ve teknolojiye göre değişiklik gösterir.

  • Karbon ayak izi

   Enerji tasarruflu aydınlatmalar evinizdeki enerji kullanımını azaltır; bu da yalnızca daha düşük elektrik faturasıyla kalmaz, aynı zamanda enerji tedarikçinizden daha az karbon (CO2) çıkışı da sağlar. Birlikte bu dünyayı yaşamak için daha iyi bir yer yapacağız.

  • Enerji tasarruflu parlaklık

   Daha parlak, genellikle daha çok güç anlamına gelir ve daha parlak bir yaşamın bir bedeli vardır. Philips enerji tasarruflu lambalar, daha fazla güç gerektirmeden size daha çok aydınlatma sunar.

  • Küçük, yüksek performanslı ampul

   En küçük enerji tasarruflu lambalarımız, geleneksel bir ampul kadar küçüktür. Şimdi ışık kalitesinden ödün vermeden, tüm aydınlatmalarınız ve lambalarınızda enerji ve para tasarrufu yapabilirsiniz.

  Tüm teknik özellikleri gör