Daha fazla marka

  Tavan lambası

  31825 Twirly 65K LED GRİ 17W, gri, LED 3182587C4 Benzer ürünler bul
  • Aydınlık bir ev için Essential aydınlatma

   31825/87/C4

   Tavan lambası

   31825/87/C4 Benzer ürünler bul

   Philips Essential Twirly LED Beyaz tavan lambası genel alanlarda mükemmel uyum ve derli toplu bir görünüm sağlar. Kompakttır ve kurulumu kolaydır ve kaliteli sentetik difüzörü aracılığıyla dengeli yumuşak bir parıltı kazandırır. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Aydınlık bir ev için Essential aydınlatma

  • Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla %80 enerji tasarrufu

   Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla %80 enerji tasarrufu

   Standart ampulünüzle karşılaştırıldığında %80'e kadar enerji tasarrufu sağlar. Kendi masrafını çıkartır ve her yıl tasarruf etmenizi sağlar. Yani elektrik faturanızı düşürüp hemen tasarruf yapmaya başlayabilirsiniz.

  • Sistemin parçası olan dahili LED

   Sistemin parçası olan dahili LED

   Güvenebileceğiniz bir ışık kaynağı. Entegre LED ışık kaynağı sayesinde bakım veya lamba değiştirme ile uğraşmadan evinizde mükemmel ışık ortamına sahip olabilirsiniz.

  • 20.000 saatlik olağanüstü uzun kullanım ömrü

   20.000 saatlik olağanüstü uzun kullanım ömrü

   Güvenebileceğiniz bir ışık kaynağı. Philips LED lambalar, en az 13.000 açma/kapama işlemiyle birlikte en az 20.000 saatlik kullanım ömrüne sahiptir (bu değer, günde ortalama 3 saatlik kullanımla 20 yıla eşdeğerdir). Evinizde mükemmel bir ışık ortamına sahip olurken, bakım veya lamba değiştirme konusunu düşünmek zorunda kalmayacağınızı bilmek mükemmel bir duygu.

  • Kolay kurulum

   Kolay kurulum

   Artık kurulumla uğraşmaya son. Tek yapmanız gereken duvara sabitleyerek veya güvenli bir şekilde asarak fişe takmak. Bu armatür artık kullanıma hazır.

  • Enerji tasarrufu

   Enerji tasarrufu

   Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu Philips enerji tasarruflu lamba ile hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

  • Kolay temizlenebilir pürüzsüz yüzey

   Kolay temizlenebilir pürüzsüz yüzey
  • Eşit ışık dağılımı

   Eşit ışık dağılımı
  Tüm teknik özellikleri gör