Daha fazla marka

Tavan lambası

31825 Twirly 65K LED GRİ 17W, gri, LED 3182587C4 Benzer ürünler bul
 • Aydınlık bir ev için Essential aydınlatma

  31825/87/C4

  Tavan lambası

  31825/87/C4 Benzer ürünler bul

  Philips Essential Twirly LED Beyaz tavan lambası genel alanlarda mükemmel uyum ve derli toplu bir görünüm sağlar. Kompakttır ve kurulumu kolaydır ve kaliteli sentetik difüzörü aracılığıyla dengeli yumuşak bir parıltı kazandırır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Aydınlık bir ev için Essential aydınlatma

 • Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla %80 enerji tasarrufu

  Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla %80 enerji tasarrufu

  Standart ampulünüzle karşılaştırıldığında %80'e kadar enerji tasarrufu sağlar. Kendi masrafını çıkartır ve her yıl tasarruf etmenizi sağlar. Yani elektrik faturanızı düşürüp hemen tasarruf yapmaya başlayabilirsiniz.

 • Sistemin parçası olan dahili LED

  Sistemin parçası olan dahili LED

  Güvenebileceğiniz bir ışık kaynağı. Entegre LED ışık kaynağı sayesinde bakım veya lamba değiştirme ile uğraşmadan evinizde mükemmel ışık ortamına sahip olabilirsiniz.

 • 20.000 saatlik olağanüstü uzun kullanım ömrü

  20.000 saatlik olağanüstü uzun kullanım ömrü

  Güvenebileceğiniz bir ışık kaynağı. Philips LED lambalar, en az 13.000 açma/kapama işlemiyle birlikte en az 20.000 saatlik kullanım ömrüne sahiptir (bu değer, günde ortalama 3 saatlik kullanımla 20 yıla eşdeğerdir). Evinizde mükemmel bir ışık ortamına sahip olurken, bakım veya lamba değiştirme konusunu düşünmek zorunda kalmayacağınızı bilmek mükemmel bir duygu.

 • Kolay kurulum

  Kolay kurulum

  Artık kurulumla uğraşmaya son. Tek yapmanız gereken duvara sabitleyerek veya güvenli bir şekilde asarak fişe takmak. Bu armatür artık kullanıma hazır.

 • Enerji tasarrufu

  Enerji tasarrufu

  Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu Philips enerji tasarruflu lamba ile hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

 • Kolay temizlenebilir pürüzsüz yüzey

  Kolay temizlenebilir pürüzsüz yüzey
 • Eşit ışık dağılımı

  Eşit ışık dağılımı
Tüm teknik özellikleri gör