Öneriler

  Tavan Lambaları

  Magneos Tavan Lambası 20 W Kare

  2700 K, Siyah 8719514328822 Benzer ürünler bul
  • Gözlerinizi yormayan rahat LED ışık

   8719514328822

   Tavan Lambaları

   Magneos Tavan Lambası 20 W Kare

   8719514328822 Benzer ürünler bul

   Philips LED Slim Downlight, genel aydınlatma uygulamalarında kullanım için doğal bir ışık etkisi sağlar. Alçak tavanlar için ince bir şaheserdir ve evin her yerinde zarif bir ambiyans yaratır. Gözlerinizi yormayan rahat ışık. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Gözlerinizi yormayan rahat LED ışık

  Gözlerinizi yormayan EyeComfort ile.

  • Yüksek kaliteli metal malzeme

   Güçlü bir yüzey için dayanıklı ve çekici metal malzeme.

  • 25.000 saate kadar uzun kullanım ömrü

   Philips LED teknolojisi ürününüzün ömrünü 25.000 saate kadar uzatır

  • EyeComfort: Gözleri yormayan ışık

   Düşük kaliteli ışık göz yorulmasına neden olabilir. Çoğumuz iç mekanda zaman geçirirken evinizi düzgün aydınlatmak artık her zaman olduğundan daha önemli. Ürünlerimiz EyeComfort gereksinimlerini yerine getirmek için titreşim, stroboskobik efekt, parlama, renk işleme ve dimleme efektleri dahil en sıkı test kriterlerini karşılar. Philips LED ampuller sadece gözü yormayan ışık sunmakla kalmaz, aynı zamanda kullanım ömürleri boyunca bu şekilde kalarak on yıldan fazla süre boyunca sürekli ışık kalitesi, çıkış ve renk sağlar. Gözlerinizi yormayan ışığa geçin. Gözleriniz size teşekkür edecek.

  • Kolay kurulum

   Artık kurulum sırasında sorun yaşamayacaksınız. Duvara veya tavana sıkıca sabitlemeniz veya asmanız ve fişini takmanız yeterlidir, bu aydınlatma armatürü artık yanmaya hazırdır.

  Tüm teknik özellikleri gör
  • Gözlerinizi yormayacak şekilde tasarlandı. Titreme, stroboskop ve diğer ölçütler ile ürün bilgileri için www.philips.com/eyecomfort adresini ziyaret edin.