Daha fazla marka

Star Wars 2'si 1 arada Projektör ve gece lambası

Star Wars, siyah, LED 717699916 Benzer ürünler bul
Star Wars
 • Hayal gücünüzü harekete geçirin

  71769/99/16

  Star Wars

  2'si 1 arada Projektör ve gece lambası

  71769/99/16 Benzer ürünler bul

  Bu Philips ve Star Wars gece lambası ve görüntü projektörü, anlattığı sihirli masallarla sizi büyüleyecek. Film makaralarından birini çevirerek Star Wars'un macera dolu 24 sahnesinden birini tavana yansıtın ve maceraya başlayın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Hayal gücünüzü harekete geçirin

 • Star Wars hayranları için

  Star Wars hayranları için

  Bu Philips ve Star Wars yatak odası lambası heyecan dolu ve efsanevi maceralara kendinizi bırakmanızı sağlar. En sevdiğiniz Star Wars karakteri eşliğinde çalışabileceğiniz, dinlenebileceğiniz ve uyuyabileceğiniz bir yer. Bu ışık, güvenli bir şekilde kullanmanız için tasarlanmıştır.

 • Macera dolu bir ortam yaratır

  Macera dolu bir ortam yaratır

  Yatak odanız için tasarlanan bu Philips ve Star Wars taşınabilir lamba, gece lambasını sihirli görüntü projektörü ile birleştirir. Gece lambası, geceleri kendinizi güvende hissetmenizi sağlarken, projektör favori Star Wars karakterlerine duvarda veya tavanda hayat verir. Bu benzersiz 2'si 1 arada lamba, uyku zamanını ve anlatılan masalları daha keyifli kılar. Lambaya entegre iki yönlü anahtar sayesinde gece lambası ile sihirli görüntü projektörü arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

 • Yüksek kaliteli LED ışığı

  Yüksek kaliteli LED ışığı

  Bu Philips lambaya entegre edilen LED teknolojisi, Philips tarafından geliştirilen benzersiz bir çözümdür. Lamba açıldığı anda optimum ışık çıkışı sağlar ve evinize canlı renkler katar.

 • Sarı ışık

  Sarı ışık

  Işığın Kelvin (K) birimiyle ölçülen farklı renk sıcaklıkları olabilir. Düşük Kelvin değerine sahip lambalar sıcak, daha samimi bir ışık verirken yüksek Kelvin değerine sahip olan ampuller beyaz, daha enerjik bir ışık verir. Bu lamba samimi bir atmosfer için sarı ışık sunar.

 • Ekstra görüntü çarkları dahildir

  Ekstra görüntü çarkları dahildir

  Bu Philips ve Star Wars lamba ile birlikte 3 çark verilir. Her çarkta hayal gücünüzü canlandıracak 8 farklı görüntü bulunur.

 • 3 adet AA pille çalışır (piller dahil değildir)

  3 adet AA pille çalışır (piller dahil değildir)

  Bu lamba 3 adet AA pille çalışır. Bu boyuttaki tüm pilleri kullanabilirsiniz. Farklı tür pilleri bir arada kullanmayın; her zaman aynı tür pilleri kullanın. Piller ürünle birlikte verilmez.

Tüm teknik özellikleri gör