Daha fazla marka

  Softone

  Glob enerji tasarruflu ampul

  23 W (95 W), E27 duy, Beyaz ışık 8711500469069 Benzer ürünler bul
  • Daha yumuşak bir ışık deneyimi yaşayın

   8711500469069

   Softone

   Glob enerji tasarruflu ampul

   8711500469069 Benzer ürünler bul

   Bu Philips Softone enerji tasarruflu ampul gözü rahatsız etmeyen ferah, yumuşak ışık verir. Bu düşük tüketimli ampul 10 yıl boyunca size para kazandırırken armatürlerinizi güzel bir şekilde tamamlar. Tüm faydaları görün

   Önerilen perakende satış fiyatı: 24,99 TL

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Daha yumuşak bir ışık deneyimi yaşayın

  Ferah, enerjik bir ambiyans yaratın

  • Yumuşak, gözü rahatsız etmeyen ışık

   Yumuşak, gözü rahatsız etmeyen ışık

   Hafif, dağınık bir ışık veren Philips Softone serisi enerji tasarruflu lambalar genel ev aydınlatması için idealdir. İstediğiniz atmosferi yaratmak için farklı renk sıcaklıkları arasından seçim yapın.

  • %80'e varan enerji tasarrufu

   %80'e varan enerji tasarrufu

   Bu ampul geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla %80'e kadar daha az enerji tüketerek elektrik faturalarınızı azaltmanızı ve çevre için üzerinize düşeni yapmanızı sağlar.

  • Uzun ömürlü - 10 yıla kadar kullanım ömrü

   Uzun ömürlü - 10 yıla kadar kullanım ömrü

   Philips enerji tasarruflu ampuller dayanıklı bir tasarıma sahiptir. 10 yıla kadar kullanım ömrü sayesinde sık sık ampul değiştirme zahmeti ve masrafından kaçınırken yıl boyunca enerji tasarrufu yaparsınız.

  Tüm teknik özellikleri gör
  • Bir lambanın kırılmasının sağlığınız üzerinde etki yapması son derece düşük bir ihtimaldir. Bir lamba kırıldığında, odayı 30 dakika boyunca havalandırın ve tercihen eldiven giyerek parçaları kaldırın. Parçaları plastik bir poşete koyun ve geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürün. Elektrik süpürgesi kullanmayın.
  • * Kompakt flüoresan lambalar özel atık olarak görülmelidir, geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürülmeleri gerekmektedir. Avrupa Aydınlatma Endüstrisi cıva, diğer metaller, cam vb.'ni geri dönüştürebilen bir altyapı kurmuştur.