Daha fazla marka

Softone

Enerji tasarruflu ampul

11 W (46 W), E27, Beyaz ışık, Kısılamayan 8718291682042 Benzer ürünler bul
 • Daha yumuşak bir ışık deneyimi yaşayın

  8718291682042
  daha fazla bilgi için şunu indirin: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718291682042/8718291682042_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  daha fazla bilgi için şunu indirin: here

  Softone

  Enerji tasarruflu ampul

  8718291682042 Benzer ürünler bul

  Bu Philips Softone enerji tasarruflu ampul gözü rahatsız etmeyen ferah, yumuşak ışık verir. Bu düşük tüketimli ampul 10 yıl boyunca size para kazandırırken armatürlerinizi güzel bir şekilde tamamlar. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 17,99 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Daha yumuşak bir ışık deneyimi yaşayın

Ferah, enerjik bir ambiyans yaratın

 • Standart bir ampul gibi görünür

  Standart bir ampul gibi görünür

  Bu ampul enerji tasarrufu teknolojisini zarif, geleneksel görünüm ve hisle birleştirir. Genel ev aydınlatması için idealdir ve armatürlerinizi güzel bir şekilde tamamlar.

 • Yumuşak, gözü rahatsız etmeyen ışık

  Yumuşak, gözü rahatsız etmeyen ışık

  Hafif, dağınık bir ışık veren Philips Softone serisi enerji tasarruflu lambalar genel ev aydınlatması için idealdir. İstediğiniz atmosferi yaratmak için farklı renk sıcaklıkları arasından seçim yapın.

 • %80'e varan enerji tasarrufu

  %80'e varan enerji tasarrufu

  Bu ampul geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla %80'e kadar daha az enerji tüketerek elektrik faturalarınızı azaltmanızı ve çevre için üzerinize düşeni yapmanızı sağlar.

 • Uzun ömürlü - 10 yıla kadar kullanım ömrü

  Uzun ömürlü - 10 yıla kadar kullanım ömrü

  Philips enerji tasarruflu ampuller dayanıklı bir tasarıma sahiptir. 10 yıla kadar kullanım ömrü sayesinde sık sık ampul değiştirme zahmeti ve masrafından kaçınırken yıl boyunca enerji tasarrufu yaparsınız.

Tüm teknik özellikleri gör

Eco passport - Our environmental product specifications overview

Philips cares about the environment and society at large, and strongly supports eco-design of products.

 • Bir lambanın kırılmasının sağlığınız üzerinde etki yapması son derece düşük bir ihtimaldir. Bir lamba kırıldığında, odayı 30 dakika boyunca havalandırın ve tercihen eldiven giyerek parçaları kaldırın. Parçaları plastik bir poşete koyun ve geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürün. Elektrik süpürgesi kullanmayın.
 • * Kompakt flüoresan lambalar özel atık olarak görülmelidir, geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürülmeleri gerekmektedir. Avrupa Aydınlatma Endüstrisi cıva, diğer metaller, cam vb.'ni geri dönüştürebilen bir altyapı kurmuştur.