Daha fazla marka

  myLiving

  Spot lamba

  DYNA, beyaz, LED 532303116 Benzer ürünler bul
  • Evinizi ışıkla dekore edin

   53230/31/16

   myLiving

   Spot lamba

   53230/31/16 Benzer ürünler bul

   Yarı saydam beyaz vurgulara sahip bu eğlenceli Philips myLiving Dyna spot lamba, güçlü ışığına uygun güçlü bir karaktere sahiptir. Vurgulu aydınlatma için ideal olan bu lambanın LED ışığı son derece güçlüdür, döner montaj aparatı ve hareketli başlığıysa ayarlamayı kolaylaştırır. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Evinizi ışıkla dekore edin

  • Yüksek kaliteli LED ışığı

   Yüksek kaliteli LED ışığı

   Bu Philips lambaya entegre edilen LED teknolojisi, Philips tarafından geliştirilen benzersiz bir çözümdür. Lamba açıldığı anda optimum ışık çıkışı sağlar ve evinize canlı renkler katar.

  • Sıcak Beyaz ışık

   Sıcak Beyaz ışık

   Işığın Kelvin (K) birimiyle ölçülen farklı renk sıcaklıkları olabilir. Düşük Kelvin değerine sahip lambalar sıcak, daha samimi bir ışık verirken yüksek Kelvin değerine sahip olan ampuller beyaz, daha enerjik bir ışık verir. Bu Philips lamba samimi bir atmosfer için sıcak beyaz ışık sunar.

  • Ayarlanabilir spot lamba başlığı

   Ayarlanabilir spot lamba başlığı

   Lambanın spot başlığını ayarlayarak, döndürerek veya eğerek ışığı istediğiniz yere kolayca yönlendirebilirsiniz.

  • Enerji tasarrufu

   Enerji tasarrufu

   Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu Philips enerji tasarruflu lamba ile hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

  • 15 yıla kadar uzun kullanım ömrü

   15 yıla kadar uzun kullanım ömrü

   Güvenebileceğiniz bir ışık kaynağı. Bu Philips LED lambada kullanılan entegre LED'ler, 13.000 açma/kapama işlemiyle 15.000 saate kadar kullanım ömrüne sahiptir (bu değer günde ortalama 3 saatlik kullanımla 15 yıla eşdeğerdir). Evinizde mükemmel bir ışık ortamına sahip olurken, bakım veya ampul değiştirme ile ilgili endişelenmeyeceğinizi bilmek mükemmel bir duygu.

  • Duvara ve tavana montaja uygun

   Duvara ve tavana montaja uygun

   Bu lambayı tercihinize göre duvar apliği veya tavan lambası olarak monte edebilirsiniz.

  • Philips, LED modülü ve sürücüsünde 5 yıllık garanti sunar

   Philips, LED modülü ve sürücüsünde 5 yıllık garanti sunar

   Bu lamba için standart 2 yıllık garantiye ek olarak Philips, LED sisteminde (bu lambadaki LED modülü ve sürücüsü) 5 yıllık garanti sunar.

  • Şık ve sıcak bir ortam oluşturun

   Bu lamba, dekorasyonunuza kolaylıkla uyum sağlaması ve her zaman istediğiniz bölgesel farklılıkları sağlayan atmosferi sunması için en yeni zevkler, trendler ve yaşam tarzlarıyla tasarlandı.

  • Rahatlamanız ve sosyalleşmeniz için mükemmel

   Ailelerin bir arada geldiği, dinlendiği ve konuklarıyla sosyalleştiği oturma odaları evin kalbi konumundadır. Oturma ve yatak odalarınız için ihtiyaç duyulan aydınlatma esnek olmalı ve gün boyunca farklı kullanımlara uyum sağlayabilmelidir. Farklı ışık kaynaklarının dikkatlice yerleştirilmesi ve ışık katmanının çeşitlendirilmesi daha geniş görünümlü bir atmosfer yaratır ve odaya sıcak ve davetkar bir his kazandırır.

  Tüm teknik özellikleri gör