Daha fazla marka

myLiving Spot lamba

BUKKO, siyah, LED 5060330P0 Benzer ürünler bul
 • Bir lamba. Anahtarınız. Üç ışık ayarı.

  50603/30/P0

  Spot lamba

  50603/30/P0 Benzer ürünler bul

  Bazen yaptığınız işe uygun bir ambiyans değişikliği gerçekleştirmek istersiniz. Philips SceneSwitch LED spot lambalarla, mevcut anahtarınızı kullanarak ışık ayarını kolayca değiştirebilirsiniz. Karartıcı veya ek kurulum gerekmez. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Bir lamba. Anahtarınız. Üç ışık ayarı.

Duvardaki mevcut ışık anahtarınızla çalışır

 • Gözlerinizi rahatlatmak için tasarlandı*

  Gözlerinizi rahatlatmak için tasarlandı*

  Sert aydınlatmanın gözleri nasıl zorladığını kolayca görebiliriz. Çok parlak olduğunda gözleriniz kamaşır. Çok yumuşak olduğunda ışık titreşir. Şimdi gözlerinizi rahatlatmak ve evinizde mükemmel ambiyansı oluşturmak üzere tasarlanmış LED'lerle dünyanızı nazikçe aydınlatabilirsiniz.

 • ClickFix kolay montaj

  ClickFix kolay montaj

  Spot ışığınızı kendi başınıza kolayca takın. ClickFix sayesinde, yardıma ihtiyaç duymazsınız. Montaj ayağını tavana monte etmeniz ve kabloları bağlamanız yeterlidir. Düğmeye basıp lambanızı açabilirsiniz.

 • Mevcut ışık anahtarınıza bir dokunuşla ambiyansı değiştirin

  Yaptığınız işe uygun bir ambiyans değişikliği gerçekleştirin. Philips SceneSwitch LED spot lambalarla, parlak ışıktan doğal ışığa ve samimi, sıcak bir parıltıya kadar ayarı kolayca değiştirebilirsiniz. Karartıcı veya ek kurulum gerekmez. Tek ihtiyacınız olan mevcut anahtarınızdır.

 • Spot lambanızı varsayılan fabrika ayarına döndürme

  Birden fazla SceneSwitch lamba kullanılıyorsa ve bu lambalar artık senkronize değilse lambaları varsayılan fabrika ayarına döndürmek için anahtarı 1 saniye içinde açıp tekrar kapatın.

 • Son ışık ayarınızı otomatik olarak hatırlama

  Bu SceneSwitch spot lamba, anahtar 6 saniyeden uzun süre kapalı olduğunda son ışık ayarınızı hatırlayan bir dahili bellek çipine sahiptir. Etkinlikler arasında sık geçiş yapmazsanız ışık, tekrar açtığınızda en sevdiğiniz modda olur.

 • Yüksek ışık çıkışı - 1290 lümen

  Evinizi kaliteli ışıkla aydınlatın

 • Entegre LED lamba

  Bu spot lambada en iyi ıșık çıkıșını sağlayan kaliteli entegre LED lamba vardır.

 • 5 yıl garantiyle içiniz rahat etsin

  Bu lamba için standart 2 yıllık garantiye ek olarak Philips, LED sisteminde (bu lambadaki LED modülü ve sürücüsü) 5 yıllık garanti sunar.

 • Açıldığı anda aydınlatır

  Philips LED spotlar ile beklemenize gerek yoktur. Açıldıktan hemen sonra tam parlaklık düzeyine ulaşırlar. Gerçek akkoru andıran sıcak beyaz ışıkları rahat ve cazip bir atmosferi anında oluşturur.

 • Enerji tasarruf ederken kaliteli LED ışıktan yararlanın

  LED lambalar aynı ışık çıkışına sahip geleneksel lambalara kıyasla %80'e varan enerji tasarrufu sağlıyor. Philips LED lamba veya ampul aldığınızda para tasarruf etmeye hemen başlarsınız. LED lamba ile değiştirdiğiniz her bir ışık kaynağı için yatırımınızın karşılığını daha düşük enerji faturalarıyla hemen göreceksiniz.

 • Vurgulu aydınlatma için mükemmel ışık demeti

  Tanıdık geniş açılı ışık çıkışına (40 derece) sahip modern bir aydınlatma olan bu LED spot, hem vurgulu aydınlatma hem de genel amaçlı aydınlatma için uygundur. Mutfak, oturma odası ve yemek odasında kullanmak için idealdir.

 • Maksimum esneklik için ayarlanabilir spot başı

  Bu ayarlanabilir spot başı, ışığı en çok ihtiyaç duyduğunuz yere yönlendirecek şekilde tasarlanmıştır.

 • 25 yıla varan lamba kullanım ömrü

  LED ışıkları daha uzun ömürlüdür ve ışık kaynağınızı sıkça değiştirmek zorunda kalmazsınız. Bu, israfı önemli ölçüde azaltırken uzun vadede tasarruf etmenizi de sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör