Daha fazla marka

  myLiving

  Masa lambası

  Nister, alüminyum, LED 431334816 Benzer ürünler bul
  • Evinizi ışıkla dekore edin

   43133/48/16

   myLiving

   Masa lambası

   43133/48/16 Benzer ürünler bul

   Kaliteli alüminyumdan üretilen farklı yapısıyla Philips myLiving Nister LED masa lambası, masanızı sıcak beyaz ışıkla boyar. LED lambanın dengeli pırıltısı, erişim kolaylığı sağlamasıyla kullanışlı bir aydınlatma sunar. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Evinizi ışıkla dekore edin

  • Yüksek kaliteli LED ışığı

   Yüksek kaliteli LED ışığı

   Bu Philips lambaya entegre edilen LED teknolojisi, Philips tarafından geliştirilen benzersiz bir çözümdür. Lamba açıldığı anda optimum ışık çıkışı sağlar ve evinize canlı renkler katar.

  • Philips, LED modülü ve sürücüsünde 5 yıllık garanti sunar

   Philips, LED modülü ve sürücüsünde 5 yıllık garanti sunar

   Bu lamba için standart 2 yıllık garantiye ek olarak Philips, LED sisteminde (bu lambadaki LED modülü ve sürücüsü) 5 yıllık garanti sunar.

  • Sıcak Beyaz ışık

   Sıcak Beyaz ışık

   Işığın Kelvin (K) birimiyle ölçülen farklı renk sıcaklıkları olabilir. Düşük Kelvin değerine sahip lambalar sıcak, daha samimi bir ışık verirken yüksek Kelvin değerine sahip olan ampuller beyaz, daha enerjik bir ışık verir. Bu Philips lamba samimi bir atmosfer için sıcak beyaz ışık sunar.

  • Enerji tasarrufu

   Enerji tasarrufu

   Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu Philips enerji tasarruflu lamba ile hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

  • 15 yıla kadar uzun kullanım ömrü

   15 yıla kadar uzun kullanım ömrü

   Güvenebileceğiniz bir ışık kaynağı. Bu Philips LED lambada kullanılan entegre LED'ler, 13.000 açma/kapama işlemiyle 15.000 saate kadar kullanım ömrüne sahiptir (bu değer günde ortalama 3 saatlik kullanımla 15 yıla eşdeğerdir). Evinizde mükemmel bir ışık ortamına sahip olurken, bakım veya ampul değiştirme ile ilgili endişelenmeyeceğinizi bilmek mükemmel bir duygu.

  • Kablo üzerinde açma/kapama düğmesi

   Kablo üzerinde açma/kapama düğmesi

   Kablonun üzerine dikkat çekmeyen bir biçimde yerleştirilen anahtar ile lambayı kolayca açıp kapatabilirsiniz.

  Tüm teknik özellikleri gör