Daha fazla marka

  myKidsRoom

  Sarkıt

  Yumbo, çok renkli 786215516 Benzer ürünler bul
  • Maceraya adım atın

   78621/55/16

   myKidsRoom

   Sarkıt

   78621/55/16 Benzer ürünler bul

   Uçağa atlayıp peri masallarındaki gökyüzünde yolculuğa çıkın ve hayal dünyasına ışık saçın. Philips myKidsRoom Yumbo askı lamba, çocuğunuzun hayal gücüne renk katacak! Uçmaya hazır olun! Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Maceraya adım atın

  • Sıcak Beyaz ışık

   Sıcak Beyaz ışık

   Işığın Kelvin (K) birimiyle ölçülen farklı renk sıcaklıkları olabilir. Düşük Kelvin değerine sahip lambalar sıcak, daha samimi bir ışık verirken yüksek Kelvin değerine sahip olan ampuller beyaz, daha enerjik bir ışık verir. Bu Philips lamba samimi bir atmosfer için sıcak beyaz ışık sunar.

  • Philips ampul her zaman birlikte verilir

   Philips ampul her zaman birlikte verilir

   En iyi aydınlatma etkisini elde etmek için yüksek kaliteli Philips ampuller birlikte verilir.

  • Dim anahtarıyla ayarlanabilen ışık yoğunluğu

   Dim anahtarıyla ayarlanabilen ışık yoğunluğu

   Kısma anahtarıyla Philips lambanın ışık yoğunluğunu ayarlayın (dahil değildir). Bu sayede ışık, bir özelliği vurgulamak ve samimi bir akşam yemeğinden aileniz ve arkadaşlarınızla oturma odasında geçireceğiniz güzel bir akşama kadar her tür duruma göre ortam yaratmak için ideal hale gelir.

  • Enerji tasarrufu

   Enerji tasarrufu

   Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu Philips enerji tasarruflu lamba ile hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

  • Çocuklar için

   Çocuklar için

   Bu Philips çocuk odası lambası çocukların en fazla keyif aldıkları şekilde eğlenmelerini sağlayacak bir ortam yaratır: eğlenceli ve yaratıcı! Bu lamba aynı zamanda çocuklarınız için güvenli şekilde üretilmiştir: dokunulduğunda soğuktur, dayanıklıdır ve toksik boya içermez.

  • Askı lambanın yüksekliği kolayca ayarlanabilir

   Bu Philips askı lamba, montaj sırasında ve sonrasında maksimum esneklik sunulması amacıyla uzun kablolarla gelir. İhtiyacınıza en uygun yüksekliği seçin.

  Tüm teknik özellikleri gör