Daha fazla marka

  myKidsRoom

  Sarkıt

  Iridia, çok renkli 401785516 Benzer ürünler bul
  • Kendi harikalar diyarınızı aydınlatın

   40178/55/16

   myKidsRoom

   Sarkıt

   40178/55/16 Benzer ürünler bul

   Işığın çiçekli bir elbiseye büründüğünü hayal edin. Enerji tasarruflu ve ahşap malzemeyle üretilmiş Philips myKidsRoom Iridia askı lamba, küçük prensesinizin odasını mutlu tomurcuklarla dolu tasarımıyla aydınlatacak. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Kendi harikalar diyarınızı aydınlatın

  • Sıcak Beyaz ışık

   Sıcak Beyaz ışık

   Işığın Kelvin (K) birimiyle ölçülen farklı renk sıcaklıkları olabilir. Düşük Kelvin değerine sahip lambalar sıcak, daha samimi bir ışık verirken yüksek Kelvin değerine sahip olan ampuller beyaz, daha enerjik bir ışık verir. Bu Philips lamba samimi bir atmosfer için sıcak beyaz ışık sunar.

  • Philips ampul her zaman birlikte verilir

   Philips ampul her zaman birlikte verilir

   En iyi aydınlatma etkisini elde etmek için yüksek kaliteli Philips EcoLamp ampul birlikte verilir.

  • Enerji tasarrufu

   Enerji tasarrufu

   Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu Philips enerji tasarruflu lamba ile hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

  • Çocuklar için

   Çocuklar için

   Bu Philips çocuk odası lambası çocukların en fazla keyif aldıkları şekilde eğlenmelerini sağlayacak bir ortam yaratır: eğlenceli ve yaratıcı! Bu lamba aynı zamanda çocuklarınız için güvenli şekilde üretilmiştir: dokunulduğunda soğuktur, dayanıklıdır ve toksik boya içermez.

  • Askı lambanın yüksekliği kolayca ayarlanabilir

   Bu Philips askı lamba, montaj sırasında ve sonrasında maksimum esneklik sunulması amacıyla uzun kablolarla gelir. İhtiyacınıza en uygun yüksekliği seçin.

  Tüm teknik özellikleri gör