Daha fazla marka

  myKidsRoom

  Duvar apliği

  Climbo, çok renkli 455025516 Benzer ürünler bul
  • Parıldayan bir yıldız tutun

   45502/55/16

   myKidsRoom

   Duvar apliği

   45502/55/16 Benzer ürünler bul

   Philips myKidsroom Climbo duvar lambasıyla gözüpek küçük ampul dostumuz geri dönüyor ve merdiveniyle peri masallarındaki maceralara tırmanıyor. Kahramanımız ip merdiveni tırmanırken odanızı da aydınlatır. Ona bu macerada eşlik edin. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Parıldayan bir yıldız tutun

  • Sıcak Beyaz ışık

   Sıcak Beyaz ışık

   Işığın Kelvin (K) birimiyle ölçülen farklı renk sıcaklıkları olabilir. Düşük Kelvin değerine sahip lambalar sıcak, daha samimi bir ışık verirken yüksek Kelvin değerine sahip olan ampuller beyaz, daha enerjik bir ışık verir. Bu Philips lamba samimi bir atmosfer için sıcak beyaz ışık sunar.

  • Philips ampul her zaman birlikte verilir

   Philips ampul her zaman birlikte verilir

   En iyi aydınlatma etkisini elde etmek için yüksek kaliteli Philips EcoLamp ampul birlikte verilir.

  • Enerji tasarrufu

   Enerji tasarrufu

   Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu Philips enerji tasarruflu lamba ile hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

  • Çocuklar için

   Çocuklar için

   Bu Philips çocuk odası lambası çocukların en fazla keyif aldıkları şekilde eğlenmelerini sağlayacak bir ortam yaratır: eğlenceli ve yaratıcı! Bu lamba aynı zamanda çocuklarınız için güvenli şekilde üretilmiştir: dokunulduğunda soğuktur, dayanıklıdır ve toksik boya içermez.

  Tüm teknik özellikleri gör