Öneriler

  myGarden

  Duvar apliği

  Macaw, siyah, LED 173173016 Benzer ürünler bul
  • Işıkla güzelleştirilmiş bir bahçenin keyfini çıkarın

   17317/30/16

   myGarden

   Duvar apliği

   17317/30/16 Benzer ürünler bul

   Mükemmel bir küp, fırçalanmış paslanmaz çelik görünümlü Philips myGarden Macaw duvar apliği, bahçe duvarınıza modern bir tarz getiriyor. Hareket sensörü ve devasa penceresinden gelen yüksek kaliteli ışığı, ihtiyaç duyulan her yere ışık havuzu getiriyor. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Işıkla güzelleştirilmiş bir bahçenin keyfini çıkarın

  • Yüksek kaliteli LED ışığı

   Yüksek kaliteli LED ışığı

   Bu Philips lambaya entegre edilen LED teknolojisi, Philips tarafından geliştirilen benzersiz bir çözümdür. Lamba açıldığı anda optimum ışık çıkışı sağlar ve evinize canlı renkler katar.

  • Philips, LED modülü ve sürücüsünde 5 yıllık garanti sunar

   Philips, LED modülü ve sürücüsünde 5 yıllık garanti sunar

   Bu lamba için standart 2 yıllık garantiye ek olarak Philips, LED sisteminde (bu lambadaki LED modülü ve sürücüsü) 5 yıllık garanti sunar.

  • Sıcak Beyaz ışık

   Sıcak Beyaz ışık

   Işığın Kelvin (K) birimiyle ölçülen farklı renk sıcaklıkları olabilir. Düşük Kelvin değerine sahip lambalar sıcak, daha samimi bir ışık verirken yüksek Kelvin değerine sahip olan ampuller beyaz, daha enerjik bir ışık verir. Bu Philips lamba samimi bir atmosfer için sıcak beyaz ışık sunar.

  • Enerji tasarrufu

   Enerji tasarrufu

   Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu Philips enerji tasarruflu lamba ile hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

  • IP44 - hava koşullarına dayanıklı

   IP44 - hava koşullarına dayanıklı

   Bu Philips dış mekan lambası, özellikle nemli dış mekanlar için tasarlanmıştır. Lambanın su geçirmezliği katı testlere tabi tutulmuştur. IP seviyesi iki rakamla gösterilir: İlk rakam toza, ikinci rakam suya karşı koruma seviyesini gösterir. Bu dış mekan lambası IP44 seviyesinde tasarlanmıştır: Su sıçramalarına dayanıklı olan bu ürün, genel dış mekan kullanımı için idealdir.

  • Rahatlık ve güvenlik için hareket sensörü dahildir

   Rahatlık ve güvenlik için hareket sensörü dahildir

   Eve döndüğünüzde sizi karşılayacak veya biri geldiğinde size haber verecek hareket sensörü dahildir. Sensör hareket algıladığında lamba otomatik olarak yanar.

  Tüm teknik özellikleri gör