Öneriler

  myGarden

  Duvar apliği

  Nectar, bronz 172490616 Benzer ürünler bul
  • Güzel bir bahçenin keyfini sürün

   17249/06/16

   myGarden

   Duvar apliği

   17249/06/16 Benzer ürünler bul

   Bu dekoratif Philips myGarden bronz duvar lambası etkileyici görünümüyle dikkatleri üzerine çeker. Enerji tasarruflu sıcak beyaz ışık sağlar. Sıcak aydınlatmayla terasınıza güzel bir hava kazandırın. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Güzel bir bahçenin keyfini sürün

  • Philips ampul her zaman birlikte verilir

   Philips ampul her zaman birlikte verilir

   En iyi aydınlatma etkisini elde etmek için yüksek kaliteli Philips EcoLamp ampul birlikte verilir.

  • Enerji tasarrufu

   Enerji tasarrufu

   Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu Philips lambayla hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

  • Hava koşullarına dayanıklı

   Hava koşullarına dayanıklı

   Bu Philips dış mekan lambası özel olarak nemli dış mekan ortamları için tasarlanmış ve su geçirmezliğini kanıtlamak için zorlu testlerden geçirilmiştir. IP seviyesi iki rakamla gösterilir: İlk rakam toza, ikinci rakam suya karşı koruma seviyesini gösterir. Bu lamba IP44 seviyesinde tasarlanmıştır: Su sıçramalarına dayanıklı olan bu ürün, genel dış mekan kullanımı için ideal tercihtir.

  • Dekoratif dış mekan aydınlatması

   Dış mekan aydınlatması yeri geldiğinde bahçenizin veya dış mekanınızın görünümünü iyileştirebilir, göz alıcı özellikleri ön plana çıkarabilir, yolları şık bir şekilde aydınlatabilir veya aileniz ve arkadaşlarınızla geçirdiğiniz unutulmaz akşamlar için mükemmel ambiyansı yaratabilir. Philips myGarden'ı bu yüzden yarattı. Hoş, dekoratif dış mekan aydınlatmalarının yer aldığı bu seri, dış alanınızdan kendi tarzınıza göre en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak zarafet ve işlevselliği sunuyor.

  • Klasik tarz için tercihiniz

   Avrupa'da tasarlanan bu lamba, klasik dış mekan görünümünü elde etmenize yardımcı olacak benzersiz bir tasarım imzasına sahiptir.

  • Dış mekan duvar lambaları için tercihiniz

   Ön kapınıza yakın yerler veya teras duvarları için ideal olan bu duvar lambasıyla dış alanınızdan en iyi biçimde faydalanın.

  • Yüksek kaliteli alüminyum ve üstün sentetik malzemeler

   Bu Philips lambası özel olarak dış mekan alanları için üretilmiştir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu lamba bahçenizi her gece aydınlatır. Yapımında yüksek kaliteli döküm kalıp alüminyum ve üstün sentetik malzemeler kullanılmıştır.

  • Güçlü ışık

   Bu dış mekan lambası güçlü, sıcak beyaz ışık verir. Bahçenizi veya terasınızı ışıklandıran parlak bir ışık havuzu yaratır.

  • Her uygulama için kolay kurulum

   Kolay kurulabilecek biçimde tasarlanan bu lamba ve bağlantı parçaları, sıkma anahtarı ve sıkma vidası gibi kurulum için gerekli olan faydalı öğelerle birlikte verilir. Ürünü kurabileceğiniz yerler ve IP su geçirmezlik sınıfı ile ilgili bilgiler, talimatlarda açıkça belirtilmiştir.

  Tüm teknik özellikleri gör