Öneriler

  myGarden

  Duvar apliği

  Harvest, siyah 1723530PN Benzer ürünler bul
  • Harika dış mekan anları yaratın

   17235/30/PN

   myGarden

   Duvar apliği

   17235/30/PN Benzer ürünler bul

   Philips myGarden'ın bu siyah model duvar feneriyle klasik görünümü dışarıya taşıyın. Retro tasarım, dış mekan anlarınızdan keyif almanın şık bir yoludur. Yüksek kaliteli malzemeler ve siyah kaplama kişisel tarzınızla mükemmel uyum sağlar. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Harika dış mekan anları yaratın

  Klasik bir görünüm için siyah model

  • Hava koşullarına dayanıklı

   Hava koşullarına dayanıklı

   Bu Philips dış mekan lambası özel olarak nemli dış mekan ortamları için tasarlanmış ve su geçirmezliğini kanıtlamak için zorlu testlerden geçirilmiştir. IP seviyesi iki rakamla gösterilir: İlk rakam toza, ikinci rakam suya karşı koruma seviyesini gösterir. Bu lamba IP44 seviyesinde tasarlanmıştır: Su sıçramalarına dayanıklı olan bu ürün, genel dış mekan kullanımı için ideal tercihtir.

  • Şık ve sıcak bir ortam oluşturun

   Bu dış mekan Duvar apliği, dış mekan alanınıza kolaylıkla uyum sağlaması ve her zaman istediğiniz atmosferi sunması için en yeni trendler ve yaşam tarzlarıyla tasarlandı.

  • Yüksek kaliteli malzemeler

   Bu Philips dış mekan lambası, üstün kaplamayla yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Bu da her türlü hava koşulunda korozyona ve lekelere karşı dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlü bir ürün sağlar.

  Tüm teknik özellikleri gör