Daha fazla marka

 • Eve geldiğinizde ışıklar hep yansın

  15388/30/16

  myGarden

  Duvar apliği

  15388/30/16 Benzer ürünler bul

  Bu siyah Philips myGarden duvar lambasıyla evinizin girişinde dikkatleri üzerine çekecek etkileyici bir yer oluşturun. Yüksek kaliteli alüminyumdan üretilen bu lamba, hareket sensörü sayesinde sizi bir ışık havuzuyla karşılayarak evinize güven içinde yürümenizi sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Eve geldiğinizde ışıklar hep yansın

 • Kurulumu kolay sensör

  Kurulumu kolay sensör

  Kolay kurulum prosedürü, otomatik sensörün lambaları ne zaman ve ne kadar süreyle yakacağını seçmeyi kolaylaştırır.

 • Enerji tasarrufu

  Enerji tasarrufu

  Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu Philips lambayla hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

 • Hava koşullarına dayanıklı

  Hava koşullarına dayanıklı

  Bu Philips dış mekan lambası özel olarak nemli dış mekan ortamları için tasarlanmış ve su geçirmezliğini kanıtlamak için zorlu testlerden geçirilmiştir. IP seviyesi iki rakamla gösterilir: İlk rakam toza, ikinci rakam suya karşı koruma seviyesini gösterir. Bu lamba IP44 seviyesinde tasarlanmıştır: Su sıçramalarına dayanıklı olan bu ürün, genel dış mekan kullanımı için ideal tercihtir.

 • Yumuşak ve güven veren ışık

  Hareket sensörü eve geldiğinizde otomatik olarak açılır ve biri geldiğinde size haber verir.

 • Dekoratif dış mekan aydınlatması

  Dış mekan aydınlatması yeri geldiğinde bahçenizin veya dış mekanınızın görünümünü iyileştirebilir, göz alıcı özellikleri ön plana çıkarabilir, yolları şık bir şekilde aydınlatabilir veya aileniz ve arkadaşlarınızla geçirdiğiniz unutulmaz akşamlar için mükemmel ambiyansı yaratabilir. Philips myGarden'ı bu yüzden yarattı. Hoş, dekoratif dış mekan aydınlatmalarının yer aldığı bu seri, dış alanınızdan kendi tarzınıza göre en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak zarafet ve işlevselliği sunuyor.

 • Klasik tarz için tercihiniz

  Avrupa'da tasarlanan bu lamba, klasik dış mekan görünümünü elde etmenize yardımcı olacak benzersiz bir tasarım imzasına sahiptir.

 • Dış mekan duvar lambaları için tercihiniz

  Ön kapınıza yakın yerler veya teras duvarları için ideal olan bu duvar lambasıyla dış alanınızdan en iyi biçimde faydalanın.

 • Yüksek kaliteli alüminyum ve üstün sentetik malzemeler

  Bu Philips lambası özel olarak dış mekan alanları için üretilmiştir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu lamba bahçenizi her gece aydınlatır. Yapımında yüksek kaliteli döküm kalıp alüminyum ve üstün sentetik malzemeler kullanılmıştır.

 • Güçlü ışık

  Bu dış mekan lambası güçlü, sıcak beyaz ışık verir. Bahçenizi veya terasınızı ışıklandıran parlak bir ışık havuzu yaratır.

Tüm teknik özellikleri gör