Öneriler

  myGarden

  Creek Direk Lambası 60 W E27 Ampulsüz

  Ampul yok, Siyah, Su Geçirmez 153833016 Benzer ürünler bul
  • Güzel bir bahçenin keyfini sürün

   15383/30/16

   myGarden

   Creek Direk Lambası 60 W E27 Ampulsüz

   15383/30/16 Benzer ürünler bul

   Bu siyah Philips myGarden direk lambasıyla evinizin yolunda dikkatleri üzerine çekecek etkileyici bir yer oluşturun. Yüksek kaliteli alüminyumdan üretilmiştir ve enerji tasarruflu sıcak beyaz ışık verir. Tek yapmanız gereken şey bahçenizin tadını çıkarmak. Tüm faydaları görün

  Videolar

  [trigger to render Video Gallery]

  Görüntüler

  Güzel bir bahçenin keyfini sürün

  • Enerji tasarrufu

   Enerji tasarrufu

   Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu Philips lambayla hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

  • Hava koşullarına dayanıklı

   Hava koşullarına dayanıklı

   Bu Philips dış mekan lambası özel olarak nemli dış mekan ortamları için tasarlanmış ve su geçirmezliğini kanıtlamak için zorlu testlerden geçirilmiştir. IP seviyesi iki rakamla gösterilir: İlk rakam toza, ikinci rakam suya karşı koruma seviyesini gösterir. Bu lamba IP44 seviyesinde tasarlanmıştır: Su sıçramalarına dayanıklı olan bu ürün, genel dış mekan kullanımı için ideal tercihtir.

  • Dekoratif dış mekan aydınlatması

   Dış mekan aydınlatması yeri geldiğinde bahçenizin veya dış mekanınızın görünümünü iyileştirebilir, göz alıcı özellikleri ön plana çıkarabilir, yolları şık bir şekilde aydınlatabilir veya aileniz ve arkadaşlarınızla geçirdiğiniz unutulmaz akşamlar için mükemmel ambiyansı yaratabilir. Philips myGarden'ı bu yüzden yarattı. Hoş, dekoratif dış mekan aydınlatmalarının yer aldığı bu seri, dış alanınızdan kendi tarzınıza göre en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak zarafet ve işlevselliği sunuyor.

  • Klasik tarz için tercihiniz

   Avrupa'da tasarlanan bu lamba, klasik dış mekan görünümünü elde etmenize yardımcı olacak benzersiz bir tasarım imzasına sahiptir.

  • Dış mekan direk lambaları için tercihiniz

   Bahçenizi veya terasınızın köşesini ışıklandırmak ya da garaj çevresini ve yolları aydınlatmak için ideal olan bu direk lambasıyla dış alanınızdan en iyi biçimde faydalanın.

  • Yüksek kaliteli alüminyum ve üstün sentetik malzemeler

   Bu Philips lambası özel olarak dış mekan alanları için üretilmiştir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu lamba bahçenizi her gece aydınlatır. Yapımında yüksek kaliteli döküm kalıp alüminyum ve üstün sentetik malzemeler kullanılmıştır.

  • Güçlü ışık

   Bu dış mekan lambası güçlü, sıcak beyaz ışık verir. Bahçenizi veya terasınızı ışıklandıran parlak bir ışık havuzu yaratır.

  Tüm teknik özellikleri gör